Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kerveli

Kerveli - informace o letovisku

Kerveli je menší letovisko nacházející se na ostrově Samos, asi 10 km od hlavního města Samos Town. V jeho okolí se rozkládají zelené kopce tvořící jedinečná panoramata. Návštěvníky sem přitahuje především velká oblázková pláž, která má velmi pozvolný vstup do moře, což ocení zejména rodiny s malými dětmi. Pláž je také vhodná pro provozování řady vodních sportů a plážových her.

V centru městečka naleznete spoustu restaurací, taveren, barů, obchůdků se suvenýry i supermarket. Zdejší taverny lákají k ochutnávce tradičních řeckých specialit. Milovníci bujarého nočního veselí a společenského života zde však přijdou zkrátka. Místo je vhodné pro všechny, kdo do na své dovolené očekávají klid, odpočinek, dobré koupání a tradiční řeckou atmosféru. Pokud vás nebaví se jen tak povalovat na pláži, můžete se vydat na procházky po okolí nebo si objednat některý z poznávacích výletů po ostrově.

 
 

Náš tip

Velký poznávací okruh Srí Lankou

Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera.Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera a dvoudenním pobytem u Indického oceánu. Česká průvodkyně po celou dobu zájezdu a perfektní servis. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA