Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Dramia - informace o letovisku na ostrově Kréta

Původem malá rybářská vesnička Dramia na ostrově Kréta se s rozvojem cestovního ruchu proměnila na příjemné a tiché turistické letovisko, které vyhledávají především milovníci klidu a pohody. Vystavěno zde bylo pár hotelů a penzionů, které dnes poskytují dostatečné zázemí turistům ze všech koutů Evropy. Blízkost měst Rethymno a Georgioupolis zaručuje dostatečný noční i společenský život. Samotná Dramia si tak může uchovat svou příjemně ospalou atmosféru, vzdálenou od ruchu velkoměsta. Pokud si chcete odpočinout od každodenních starostí a relaxovat nicneděláním u vody, je pro vás Dramia tím pravým místem pro dovolenou.

Středisko je lemováno krásnou širokou písečnou pláží, která se táhne od městečka Georgioupolis až k Rethymnu. Má pozvolný vstup do moře, proto je ideální pro rodiny s malými dětmi a také pro méně zdatné plavce. Aktivnější turisté se mohou vydat na pěší výlet do pohoří Lefka Ori s výškou přes 2400 metrů nad mořem. Na severozápad od letoviska se tyčí zase vysoké skály vytvářející nádherné panorama. Zajímavým pěším výletem je také cesta k unikátnímu sladkovodnímu jezeru Kournas. Pokud si půjčíte auto nebo motorku, můžete se vydat za poznáním krás západní Kréty nebo jejího jihozápadního pobřeží. Kromě nedalekých historických měst Rethymno a Chania, můžete z Dramie zavítat také do sousedního turistického střediska Kavros. Neměli byste si nechat ujít ani návštěvu Bílých hor se soutěskou Samaria, která je největším kaňonem v Evropě.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA