Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Anissaras - informace o letovisku na Krétě

Asi 25 km na východ od hlavního města Heraklion se na severním pobřeží ostrova Kréta rozkládá menší poklidné letovisko Anissaras. V sousedství se nachází prázdninové středisko Hernonissos. Poslední dobou Anissaras přitahuje stále více turistů, kteří si chtějí užívat místní pohodové atmosféry a koupání v průzračně čistém Krétském moři. Vystaveno zde pro ně bylo několik luxusních hotelů, stravovacích i zábavních zařízení. Letovisko je vhodné pro všechny věkové kategorie, nabízí totiž vytoužený klid, ale milovníci nočního života si zde také přijdou na své v nedalekém Hernonissu, se kterým funguje pravidelné autobusové spojení.

Hlavním lákadlem střediska je především dlouhá písečná pláž s pozvolným svažováním do moře, která je tak vhodná pro rodiny s dětmi a také pro méně zdatné plavce. Z větší části je pláž tvořena kamenitým břehem, kde se mohou ukrývat mořští ježci. Doporučuje se tedy vzít si do vody nějakou plážovou obuv, abyste zabránili případnému nepříjemnému zranění. Bezpečné koupání je tedy umožněno pouze na okraji pláže. Kamenitý břeh ale ocení milovníci potápění a šnorchlování. Pláž nebývá nikdy přeplněná, obzvláště na začátku a konci sezóny bývá téměř liduprázdná. Na pláži je možno provozovat spoustu vodních a plážových sportů.

Pobřeží je lemováno plážovou promenádou s několika restauracemi, tavernami, bary, obchůdky a supermarkety. Nedaleko Anissaras byl vystavěn vodní park Star Beach Water Park, jehož tobogány, skluzavky a nejrůznější vodní atrakce budou přitahovat hlavně rodiny s dětmi. Letovisko je také skvělým výchozím bodem pro poznávání ostrova, v jeho okolí se nachází spousta kulturně i přírodně zajímavých míst, které jistě stojí za návštěvu. Vyplatí se tedy vypůjčit si auto nebo motorku a vydat se za poznáním.

 

Kontextová reklama.

  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA