Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kavros - informace o letovisku na ostrově Kréta

Letovisko Kavros najdeme na severním pobřeží ostrova Kréta, mezi městy Georgioupolis a Rethymno. Kavros se pyšní nádhernou písečnou pláží, která je jedním z důvodů, proč se v poslední době stal tak turisticky vyhledávaným. Letovisko navíc obklopuje velké množství subtropické vegetace a zdejší břehy jsou omývány křišťálově čistým Krétským mořem. Kavros žije poklidným společenským životem, proto je ideálním místem pro dovolenou těch, kteří hledají ničím nerušený odpočinek a relaxaci na pláži. Pláže mají pozvolný vstup do moře, což ocení zejména rodiny s dětmi a nezkušení plavci. Turisté, kteří jednou navštívili Kavros, se sem stále rádi vracejí.

V dávných dobách byl Kavros jen malou rybářskou vesničkou s několika domky, s rozvojem cestovního ruchu zde bylo vystavěno mnoho nejrůznějších ubytovacích zařízení. Přestože je dnes Kavros malým městečkem, zachovalo si svou typickou atmosféru a řecký ráz. Pokud vás již omrzelo polehávání na pláži, můžete se vydat na pěší výlet do nedalekého pohoří Lefka Ori jehož vrcholky dosahují výšky kolem 2400 metrů nad mořem. Na severozápadě Kavrosu se tyčí zase vysoké skály. Krásným pěším výletem je také cesta ke sladkovodnímu jezeru Kournas s termálními prameny. Pokud si půjčíte auto nebo motorku, máte skvělou možnost poznávat krásy celé západní Kréty. Nevynechejte návštěvu soutěsky Samaria, která je největším evropským kaňonem. Celá řada historických památek je pak k vidění v městech Chania a Rethymno.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA