Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bali - informace o letovisku na ostrově Kréta

Na severním pobřeží Kréty se rozkládá středně velké letovisko Bali, které je svým umístěním uprostřed ostrova ideálním výchozím bodem pro nejrůznější výlety. Středisko je od hlavního města Heraklionu vzdáleno asi 45 km, od historického města Rethymno 28 km. V Bali se nachází malý rybářský přístav, kde kromě rybářských lodí kotví i luxusní turistické jachty. Bali bylo kdysi jen rybářskou vesničkou, ale dnes patří mezi jedno z nejvyhledávanějších středisek na ostrově, kde můžete strávit příjemnou a ničím nerušenou dovolenou.

Bali je obklopeno rozsáhlým pohořím, které je porostlé bujnou subtropickou vegetací a poskytuje nádherný výhled na celou oblast. Letovisko se táhne podél pěti malých zátok a na návštěvníky zde čeká několik písčitých i oblázkových pláží, které jsou na některých místech od sebe odděleny skalami.  Pláže situované přímo v Bali bývají během hlavní sezóny dosti přeplněné. Můžete se však vydat o kousek dál do skal, kde najdete malé soukromé pláže. V menších zálivech jsou však některé pláže přístupné pouze z moře.

Návštěvníky do Bali neláká pouze jeho výhodná poloha, ale také úžasný klid a pohoda, kterou letovisko nabízí. Na plážích máte možnost vyzkoušet řadu vodních sportů, jako je například windsurfing, paragliding, jízda na vodních lyžích, skútrech nebo na nafukovacím banánu. Díky velmi čisté vodě má Bali také vhodné podmínky pro potápění, šnorchlování a rybaření. V Bali jsou také možnosti cykloturistiky. Centrum městečka nabízí několik obchodů a obchůdků se suvenýry, taverny a restaurace s řeckou hudbou. Zábava je zajištěna v místní diskotéce umístěné přímo nad mořem. Přesto je letovisko vhodné spíše pro klienty hledající klidnou dovolenou s relaxací u moře. Většina hotelů a dalších ubytovacích zařízení je situovaná mimo centrum, takže hosté nejsou rušeni hlukem ze zábavních středisek. Bali nabízí také dlouhé romantické procházky podél pobřeží.

V letovisku si můžete půjčit auto nebo motorku a vydat se na průzkum okolí. Nedaleko Bali se nachází jeskyně Melidoni, jež je známá velmi krutou historií. Během turecké okupace v ní bylo zavražděno kolem 380 dětí a žen. Navštivte také hlavní město Heraklion nebo město Rethymno. Za výlet stojí také centrální pohoří Ida, které dosud nebylo zasaženo turistickým ruchem.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA