Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Istron - informace o letovisku na ostrově Kréta

Asi 12 km od rušného turistického městečka Agios Nikolaos se na sotrově Kréta rozkládá menší letovisko Istron pyšnící se velmi pěknou písečnou pláží. Najdeme jej v oblasti nazývající se Kalo Chorio, pro kterou je typický tradiční styl života místních obyvatel. Lidé se zde stále drží svých zvyků, folklóru a tradic, což je na Krétě v dnešní době již poněkud zvláštností. Navíc pohostinnost zdejších obyvatel nezná hranic.

Pokud si v letovisku půjčíte auto nebo motorku, můžete se vydat na průzkum dalších částí ostrova. V blízkosti Istronu se nachází například pozůstatky stejnojmenné mínojské vesnice, které stojí za vidění. Istron má pravidelné autobusové spojení s městy Heraklion, Ierapetra, a Sitia. Pokud se vydáte do 25 km vzdáleného městečka Ierapetra, budete mít jedinečný cestovatelský zážitek.  Město se rozprostírá na jižním pobřeží Kréty a je nejjižněji položeným městem v Evropě. Dominuje mu nádherný benátský přístav, kde kotví rybářské a výletní lodě, ale také luxusní jachty. Můžete se tak odtud vydat turisticky vyhledávaný „mušličkový“ ostrov Chrissi.

 

Kontextová reklama.

  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA