Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Gouves - informace o letovisku na ostrově Kréta

Na severním pobřeží Kréty se rozkládá letovisko Gouves, jedno z nejrušnějších na ostrově,  které svým návštěvníkům poskytuje kvalitní zázemí pro strávení příjemné a bezproblémové dovolené. Asi 20 km odtud se nachází hlavní město Heraklion, které je s Gouves spojeno pravidelnou autobusovou linkou. Přestože se letovisko stále rozvíjí, nabízí svým hostům množství taveren, restaurací, barů a obchůdků s nejrůznějším zbožím a suvenýry. O večerní zábavu se postarají četné bary a diskotéky s moderní i tradiční řeckou hudbou, které hrají až do brzkých ranních hodin. Středisko oplývá bohatým nočním i společenským životem a proto je vhodné především pro ty, kteří si chtějí užít rušný noční i denní život.

Turisty sem přitahují krásné písečné a oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, což je ideální zejména pro rodiny s dětmi a méně zdatné plavce. Na pláži můžete provozovat celou řadu nejrůznějších sportovních aktivit, které vám nedovolí, abyste se ve středisku ani na chvíli nudili. Oblíbenými vodními sporty jsou například windsurfing, paragliding, jízda na vodních lyžích, na vodních skútrech nebo na nafukovacím banánu. Je zde také spousta příležitostí k plážovým sportům.  Asi 7 km od Gouves byl vystavěn vodní park Star Beach Water Park se spoustou tobogánů, skluzavek a dalších atrakcí, které přitahují zejména děti a mládež.

Pokud si půjčíte auto nebo motorku, můžete vyrazit na průzkum dalších zajímavých míst na ostrově. Nedaleko se nachází například archeologické naleziště Knossos, městečko Hernonissos, Agios Nicolaos a samozřejmě hlavní město Heraklion. Milovníci pěší turistiky se mohou vydat na blízkou horu Kato Gouves, kde stojí bývalá americká základna a je odtud dobrý výhled na město a široké okolí. Během cesty směrem k americké základně narazíte na dva opuštěné benátské větrné mlýny. Pěšky se můžete vydat také do vesničky Anno Gouves nebo sousedních letovisek Kokkini Hani či Analipsi.

 

Kontextová reklama.

  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA