Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Adele - informace o letovisku

Adele je menší letovisko nacházející se na západní Krétě, asi 7 km od starobylého města Rethymno. Jde v podstatě o jakési jeho předměstí, které se odtrhlo a vytvořilo samostatný celek. Adele je s centrem města Rethymno spojeno pravidelnou autobusovou linkou jezdící v 30 minutových intervalech. Jelikož nabízí spoustu možností zábavy, ale i odpočinku, je učeno všem věkovým kategoriím. Panuje zde poklidná atmosféra umožňující ničím nerušenou relaxaci.

Přitažlivé jsou zejména zdejší pěkné písečné pláže, kde můžete vyzkoušet řadu vodních sportů, jako například paragliding, windsurfing, jízdu na vodních lyžích, skútrech i na gumovém banánu. Nedaleko pobřeží se nachází útesovitý terén, který vyhledávají zejména milovníci šnorchlovaní. Vybavení pro tyto a mnohé další sporty seženete v některé z místních půjčoven sportovního vybavení. Pláže jsou vybaveny lehátky a slunečníky.

O zábavu se starají zdejší restaurace, taverny a bary lákající na nejrůznější řecké speciality. Tyto podniky lemují pobřežní promenádu v celé její délce, stejně tak jako obchůdky s nejrůznějším zbožím.  Narazíte zde převážně na suvenýry, dárkové předměty a plážové vybavení. Mladší generace jistě ocení bohatý noční a společenský život v zábavních podnicích, za kterým však musí do nedalekého Rethymna. V Adele máte možnost vypůjčit si kolo, motorku či auto, což vám umožní poznávat další kouty a krásy ostrova Kréta. Adele má ideální polohu pro výlety na západ i na východ ostrova.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA