Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ferma - informace o letovisku na ostrově Kréta

Ferma, původně rybářská vesnička se rozkládá na jihovýchodním pobřeží Kréty, v krásném romantickém zálivu. Přestože na ostrově došlo v posledních letech k obrovskému rozvoji turistického ruchu, letovisko Ferma zůstalo touto masovou návštěvností zahraničních turistů téměř nedotčeno. Bylo zde vystavěno jen několik málo hotýlků a apartmánů, proto je dnes považována za nejklidnější místo na Krétě. Láká tak především návštěvníky, kteří chtějí strávit pohodovou a ničím nerušenou dovolenou, daleko od všedních starostí a hluku velkoměsta.

Ve Fermě panuje pravá řecká atmosféra a žijí zde pohostinní a příjemní lidé. Za dobrým jídlem si zajděte do některé z místních taveren nebo restaurací. Návštěvníky sem přitahuje také krásná a skalisky lemovaná pláž s pozvolným svažováním do moře, která je tak vhodná pro rodiny s dětmi a méně zkušené plavce. Koupání je umožněno v průzračně čisté vodě Středozemního moře. Centrem Fermy je hlavní ulice lemovaná obchůdky s nejrůznějším zbožím a suvenýry. Autobusem nebo vypůjčeným autem se můžete vydat do 13 km vzdáleného starobylého města Ierapetra.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA