Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Aghia Pelagia - informace o letovisku

Městečko a turistické středisko Aghia Pelagia se rozkládá na severním pobřeží Kréty, asi 20 km na západ od Heraklia. Největším lákadlem jsou zdejší nádherné písečné pláže umístěné v mělkých zátokách, díky kterým umožňují koupání v klidné a teplé vodě Krétského moře. Pláže s pozvolným vstupem do moře jsou na některých místech odděleny skalnatými útesy. Jsou zde široké možnosti sportovního využití, včetně šnorchlování a pozorování podmořského života. Vyhledávaný je například paragliding, windsurfing, jízda na vodních lyžích, skútrech i na gumovém banánu. Díky členitému pobřeží se můžete schovat na svou soukromou plážičku, kde nebudete nikým rušeni, nebo se věnovat společenskému plážovému životu na hlavní pláži.

Středisko ze všech stran obklopuje krásná příroda, což mu dodává pohodovou atmosféru a návštěvníkům nabízí báječný klid. Navíc Aghia Pelagia neleží na hlavní silnici protínající Krétu, takže tato skutečnost zdejší atmosféru ještě umocňuje. Zábava je zaručena v místních tavernách, restauracích, barech a nočních podnicích, kterých zde však není mnoho. V obchodech narazíte převážně na suvenýry, dárkové předměty a plážové vybavení. Většina ubytovacích zařízení, které byly ve středisku vystavěny, jsou situovány do stupňovitého terénu nad mořem.

V letovisku máte možnost vypůjčit si kolo, motorku či auto, což vám umožní poznávat další kouty a krásy ostrova Kréta. Příjemnou procházkou se dostanete do sousedních letovisek Lygaria nebo Paleokastro. Určitě byste si neměli nechat ujít prohlídku nedalekého kláštera Savathianon,v jehož areálu se nachází jeskyně s vestavěným kostelíkem. Z Aghia Pelagie je zajištěno pravidelné autobusové spojení například Herakliem.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA