Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Řecko - letoviska, lokality a destinace

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Řecko“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Řecko.

Řecko – Last minute do země, kde minulost žije spolu s vámi

Řecko – Last minute do země, kde minulost žije spolu s vámi

Už nemusíte svou dovolenou plánovat půl roku předem. Když víte, jak na to, můžete se jako kouzlem přenést z našeho časoprostoru do míst, kde se snoubí minulost se současností, kde jsou historické a dokonce mytologické památky součástí běžného života.

celý článek

 

Tip na výlet: Zakynthos - pláž Navagio a Modré jeskyně

Tip na výlet: Zakynthos - pláž Navagio a Modré jeskyně

Dovolená v Řecku naznamená jen válení se na pláži nebo navštěvování historických památek. Řecko může nabídnout také nádherné přírodní památky. Pojďte se podívat na dvě z nich – na pláž Navagio a Modré jeskyně.

celý článek

 

Řecko - zájezdy za historií i mořem

Řecko - zájezdy za historií i mořem

Prahnete po poznávání kultury a památek cizích zemí, ale zároveň si nechcete během dovolené nechat ujít moře? Ani jednoho se nemusíte vzdát. Řecko uspokojí jak milovníky historie, tak příznivce koupání a lenošení na pláži.

celý článek

 

Sivota - skvělá dovolená na západním pobřeží Řecka

Sivota - skvělá dovolená na západním pobřeží Řecka

Najdete zde krásy přírody - neuvěřitelně pestrou a barevnou faunu a flóru. Ovane vás příjemné kouzlo hor, vůně citrusů, desítky let starých oliv a moře. V Sivotě ale hlavně můžete obdivovat neuvěřitelně nádherné škály barev Jónského moře a jeho průzračně čistou vodou.

celý článek

 

Mramorový Paros

Mramorový Paros

Jedním z největších ostrovů Kykladského souostroví roztroušeného v Egejském moři je malebný Paros rozkládající se na ploše kolem 190 km2. Ostrov se v minulosti proslavil těžbou mramoru, v současnosti je však díky svému jedinečnému kouzlu a komfortnímu zázemí velmi oblíbenou turistickou destinací.

celý článek

 

Tip CK BRENNA - jak získat dovolenou za nejvýhodnějších podmínek

Tip CK BRENNA - jak získat dovolenou za nejvýhodnějších podmínek

Snem a cílem každého z nás je prožít skvělou dovolenou za těch nejvýhodnějších podmínek. Máme tím na mysli průběh zájezdu, služby přesně podle očekávání a adekvátní cenu. Právě proto stoupá zájem o FIRST MINUTE zájezdy, tzn. zájezdy se slevou za včasnou koupi. S časovým předstihem si svou letní dovolenou zaplatí cca 35 % zákazníků.

celý článek

 

Dilos – posvátný ostrov

Dilos – posvátný ostrov

Uprostřed Kykladského souostroví se z vod Egejského moře vynořuje vyprahlý, neobydlený, ostrov Dilos (někdy též Délos). Tento ostrůvek o rozloze 3km2 je považován za nejtajemnější ostrov celého Řecka, podle pověsti se právě zde narodila božská dvojčata Apollón a Artemis - děti boha Dia a titánky Létó.

celý článek

 

Andros – ráj na zemi

Andros – ráj na zemi

Jedním z nejkrásnějších a nejzajímavějších ostrovů řeckého souostroví Kyklady je Andros, který je díky své poloze v blízkosti Athén oblíbenou prázdninovou destinací pro obyvatele hlavního města. Své jméno získal ostrov po antickém hrdinovi a polobohu Androsovi.

celý článek

 

Amorgos - ostrov v souostroví Kyklady

Amorgos - ostrov v souostroví Kyklady

Do souostroví Kyklady rozesetého v Egejském moři spadá dlouhý a poměrně úzký ostrůvek Amorgos, který v Řecku nepatří k destinacím číslo jedna, co se týče turistické návštěvnosti. Ostrov o rozloze 126,3 km2 tak láká především návštěvníky toužící poznat ryze řecký způsob života, který ještě není ovlivněn masovou turistikou.

celý článek

 

Poloostrov Pilion

Poloostrov Pilion

Ve středním Řecku se v oblasti Thesálie rozkládá poloostrov Pilion, který je opředen mnoha mýty a legendami. Údajně sloužil bohům jako místo odpočinku, kam chodili jíst a pít. Dnes sem za stejným účelem přijíždějí Řekové a stále více turistů, na které zde čekají krásné pláže, příjemné ubytování, rozlehlé lesy, ovocné sady a nedotčené horské vesničky.

celý článek

 

Dovolená - Řecko 2012

Dovolená - Řecko 2012

Už v prvních měsících prodeje letních zájezdů do Řecka zaznamenávají cestovní kanceláře včetně CK BON TON nebývalý zájem o dovolenou s výhodnými slevami za včasný nákup nebo akcemi, při kterých může cestovat dítě zdarma.

celý článek

 

Náměstí Syntagma – srdce moderních Athén

Náměstí Syntagma – srdce moderních Athén

V samotném centru Athén se rozkládá náměstí Syntagma, jehož název by se dal přeložit jako Konstituční náměstí. Je jedním z nejdůležitějších náměstí v řecké metropoli, sídlí zde významné instituce, obchodní společnosti a právě zde probíhá populární výměna stráží příslušníků národní gardy.

celý článek

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 

Náš tip

Velký poznávací okruh Srí Lankou

Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera.Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera a dvoudenním pobytem u Indického oceánu. Česká průvodkyně po celou dobu zájezdu a perfektní servis. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA