Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Řecko – Last minute do země, kde minulost žije spolu s vámi

Už nemusíte svou dovolenou plánovat půl roku předem. Když víte, jak na to, můžete se jako kouzlem přenést z našeho časoprostoru do míst, kde se snoubí minulost se současností, kde jsou historické a dokonce mytologické památky součástí běžného života. 

Zájezdy Last minute Řecko otevírají každému z vás, a to především pomocí atmosféry tradičních taveren i procházek původními řeckými vesničkami. Na své si zde přijde skutečně každý. Ten, kdo nejraději tráví svou dovolenou v pohodlí příjemných hotelů a užívá si slunečné pláže, i ten, kdo rád nabijí svůj program zážitky z rušných turistických center i poznáním historických památek.

Už se nemusíte rozhodovat v zimě, kam pojedete na léto. Se zájezdy Last minute se jako postavy řeckých bájí během chvíle přenesete časem i prostorem.

Last minute - Řecko dá každému to pravé

Cestovní kancelář Neckermann vám v Řecku přináší zemi, která pro vás nikdy nebude dostatečně známá. Zemi, kde je každé místo důvěrně známé, a přitom nikdy okoukané. Největší řecký ostrov Kréta potěší duchem exoticky ve stínu olivových sadů, ostrov Rhodos zase jedním ze sedmi divů světa, Rhódským kolosem. Hornatý, ale zelený povrch ostrova Zakynthos je skoro vždy zalitý sluncem. Ať už si vyberete kterýkoli, garantujeme vám, že dovolená v Řecku nikdy neupadne do zaprášených fotoalb. 

Přece jen byste rádi zažili skutečnou exotiku afrických zemí? Neckermann CK vám umožní poznat se zájezdy Last minute Turecko i jeho výjimečný orientální charakter. Pokud chcete vedle kouzla orientu také proniknout do historie, která ale žije dál i v běžném životě lidí dnes, procestujte se zájezdem Last minute Egypt. Dále přichází Neckermann CK se širokou škálou leteckých zájezdů i programem Autem Evropou, případně eurovíkendy v zajímavých a turisticky oblíbených centrech dění nejen v Evropě. 

Jestli nechcete na nic čekat, využijte nabídky CK Neckermann Last minute Řecko. Jistě oceníte i celou řadu výhod a slev, které CK Neckermann přináší.

- PR článek - 

Článek byl zobrazen 1 690 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA