Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Pefkochori - informace o letovisku

Malebné přímořské městečko Pefkochori se rozkládá na jihovýchodním pobřeží výběžku Kassandra náležícímu k Chalkidiki. Původně zde stála jen rybářská vesnička, která se do dnešních dní proměnila v jedno z nejatraktivnějších letovisek na Chalkidiki. Přesto je poměrně klidné a nabídne vám vše, co potřebujete ke strávení příjemné a ničím nerušené dovolené. Na své si zde přijdou všechny generace i rodiny s malými dětmi. Pefkochori je překrásné prázdninové místo, na které se bude určitě rádi vracet.

Hlavním lákadlem letoviska jsou proslulé dlouhé písčito-oblázkové pláže lemované promenádou, kde si můžete dát skleničku v některé z řeckých taveren, restaurací nebo barů. Na promenádě samozřejmě narazíte také na celou řadu obchůdků a krámků se suvenýry a nejrůznějším zbožím. O večerní zábavu se postarají diskotéky, kluby a vinárny, které jsou otevřeny až do pozdních nočních hodin. Teploty průzračně čistého a modrého moře se pohybují od 22 do 26 stupňů Celsia, což umožňuje velmi příjemné koupání. Pláže mají stejně jako jinde v Chalkidiki velmi pozvolný vstup do moře, proto se zde mohou koupat i malé děti a méně zdatní plavci. Kromě hlavní velmi živé pláže zde najdete i kilometry opuštěných pláží, kde budete mít dostatek prostoru a soukromí pro svůj odpočinek. Na plážích si můžete vypůjčit lehátka, slunečníky a vyzkoušet celou řadu vodních sportů nebo se věnovat plážovým hrám. V místech, kde pláže končí, máte možnost si dokonce zarybařit.

Centrum městečka je protkáno úzkými uličkami tvořenými starými domy, kde na každém rohu narazíte na nějaký obchůdek nebo kavárnu. Dýchne zde na vás velmi přátelská a živá pobřežní atmosféra. Pokud si pronajmete auto nebo motorku, můžete se vydat na průzkum dalších zajímavých míst poloostrova, nebo navštívit odlehlejší a menší písečné pláže. Pefkochori má s okolními letovisky zajištěno pravidelné autobusové spojení.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA