Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sani - informace o letovisku

Městečko Sani se nachází na západní straně poloostrova Kassandra. Prázdninové středisko Sani obklopené hustými lesy se rozkládá u krásného zálivu s písečnými a oblázkovými plážemi. Toto letovisko patří k nejhezčím místům na Chalkidiki, kde však ještě kolem roku 1955 byla v těchto místech jen bažina se spoustou moskytů.

V současné době je tu moderně vystavěný hotelový komplex budov, který je přepychovým resortem vyšší úrovně. Může se pochlubit nádherně upravenými domy, čistými plážemi a také průzračným mořem. V rušném středisku s četnými restauracemi a bary je v sezóně živo až do časného rána.

Jen o kousek dále se romanticky sklánějí nad strmým pobřežím věčně zelené smrky. Nedaleká starobylá obec stejného jména není jen tak obyčejnou vesnicí. Toto městečko údajně v minulosti patřilo k významným obchodním centrům své doby. Podle archeologických nálezů byla hlavní bohyní starověké Sani prý samotná Artemis. V městečku se nacházejí starověké památky. Mezi letoviskem Sani a starověkou vesnicí Sani funguje pravidelné autobusové spojení.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA