Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Siviri - informace o letovisku

Malé pobřežní letovisko Siviri se rozkládá přibližně uprostřed jižního pobřeží na poloostrově Kassandra spadajícím pod oblast Chalkidiki. Toto mladé letovisko tvořené ze spousty apartmánových domů a vilek nabízí klid a pohodové trávení dovolené. Návštěvníkům jsou k dispozici taverny, restaurace, obchůdky s nejrůznějším zbožím a půjčovny sportovního vybavení.

Letovisko je lemováno krásnou písčitou pláží, kterou jen na některých místech doplňují malé oblázky. Samotná pláž je čistá, udržovaná, ale poměrně úzká. Na své severní straně ji ohraničují nízké útesy a skály, zatímco na jihu pokračuje do ztracena, až ji nakonec ukončí ostře se zvedající pobřeží. Břehy jsou omývány průzračně čistým a teplým mořem, které láká ke koupání a provozování nejrůznějších vodních sportů. Podél pláže vede malá promenáda.

Siviri leží asi 5 kilometrů od hlavního města celého poloostrova, které se jmenuje také Kassandra. Díky tomu je letovisko velmi dobře dostupné, s hlavním městem jej spojuje hlavní silnice. Přímo v obci Siviri žije trvale jen několik desítek obyvatel. Centrem vesničky protéká malý potok, jehož koryto je však v letních měsících většinou vyschlé. V okolí se nachází lesy a spousta zeleně, směrem do vnitrozemí můžete narazit na pole místních zemědělců. 

Siviri je nové krásné letovisko, které působí opravdu idylicky a potěší každého, kdo na dovolené upřednostňuje klid. Oproti rušnému severnímu pobřeží zde zažijete skutečnou pohodu, což nepotěší jedině milovníky bujarých nočních zábav a večírků.

 

Kontextová reklama.

  • Řecko - letovisko SIVOTA - ideální klidná dovolená

    Překrásná příroda, fantastické pláže a čisté moře - to je letovisko SIVOTA na západním pobřeží Řecka. Ceny od 6 790 Kč za osobu včetně ubytování a dopravy autobusem a trajektem.
  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2019 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Slevy LAST MINUTE! Využijte jedinečnou nabídku přistýlek již od 2.990 Kč! Ceny pro dospělého od 6.990 Kč! Cestujte výhodně nejen do Řecka! Letecky z Brna a Prahy, pobyty na 7, 10 i 11 nocí. Široká nabídka: studia, apartmány, hotely 3* až 5*, all inclusive!
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA