Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Reni Koskinou

Reni Koskinou - informace o letovisku

Na východním pobřeží ostrova Rhodos se asi 6 km od hlavního města nachází letovisko Reni Koskinou. Letovisko bylo vystavěno v krásné mořské zátoce obklopené subtropickou vegetací a idylickou krajinou. Ubytovat se návštěvníci mohou v některém z mnoha hotelů, apartmánů a dalších zařízení, které mají většinou úžasný výhled na moře. Hlavním lákadlem letoviska je dlouhá písečná pláž, která je od vesničky Reni Koskinou vzdálená asi 2,5 km. Pláž má pozvolné svažování do moře, proto je vyhledávaná hlavně rodinami s malými dětmi a méně zdatnými plavci. Vyzkoušet si zde můžete celou řadu nejrůznějších vodních sportů nebo se věnovat plážovým hrám.

Samotná vesnička není pro turisty na první pohled příliš zajímavá. Pokud se však vydáte hlouběji do jejího nitra, zjistíte, že za návštěvu opravdu stojí. Zdejší klikaté dlážděné uličky jsou lemovány bílými domky, které doplňují unikátní barevné mozaiky malých zahrádek a dvorků schovaných za barevnými dveřmi. To vše dělá vesničku Reni Koskinou jedinečnou a dává ji nenapodobitelný ráz a atmosféru. Navíc je zde uchováno několik památek, jako například kostel z roku 1873 stojící na náměstí. Při procházkách městem můžete narazit na tradiční městský dům Koskinou, který je obložen keramickými talíři a ručně tkanými látkami.

Ve vesničce se vyrábí také místní specialita zvaná „melekouni“. Pokud budete mít zájem, můžete si ji zakoupit a ochutnat ve zdejší cukrárně nebo pekárně. V Reni Koskinou se každoročně 16. července koná tradiční festival, který byste si určitě neměli nechat ujít. Pokud máte chuť okusit něco z řeckého nočního a společenského života, doporučujeme navštívit nedaleké letovisko Felikari nebo hlavní město Rhodos, se kterými má letovisko zajištěno pravidelné autobusové spojení.

 

Kontextová reklama.

  • Řecko - letovisko SIVOTA - ideální klidná dovolená

    Překrásná příroda, fantastické pláže a čisté moře - to je letovisko SIVOTA na západním pobřeží Řecka. Ceny od 6 790 Kč za osobu včetně ubytování a dopravy autobusem a trajektem.
  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2019 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Slevy LAST MINUTE! Využijte jedinečnou nabídku přistýlek již od 2.990 Kč! Ceny pro dospělého od 6.990 Kč! Cestujte výhodně nejen do Řecka! Letecky z Brna a Prahy, pobyty na 7, 10 i 11 nocí. Široká nabídka: studia, apartmány, hotely 3* až 5*, all inclusive!
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA