Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kremasti

Kremasti - informace o letovisku

Letovisko Kremasti se rozkládá na severozápadním pobřeží ostrova asi 12 km od hlavního města Rhodos. Přibližně 5 km odtud se nachází letiště, proto musíte občas počítat s nadměrným hlukem z přistávacích letadel. Dříve bylo Kremasti jen malou rybářskou vesničkou, která se postupem času s rozvojem turistického ruchu proměnila na jednu z nejživějších a největších vesnic na ostrově.  Centrum tvoří malebné náměstí, kde najdete množství obchůdků se suvenýry i základními potravinami, bary, kavárny, cukrárny i pekárny. Na skvělé pochoutky z čerstvých ryb a darů moře lákají četné taverny a restaurace. Hlavní dominantou Kremasti je krásný zrekonstruovaný pravoslavný kostel uvnitř kterého je ukryta vzácná ikona Panny Marie.

Kremasti je však známé především tradiční Mariánskou poutí, která se zde každoročně v srpnu pořádá a vždy přiláká poutníky z celého dodekanéského souostroví.  Největším lákadlem letoviska je dlouhá písčito-oblázková pláž s pozvolným svažováním do moře, kde můžete vyzkoušet celou řadu vodních sportů. Za malý poplatek máte možnost si půjčit lehátka nebo slunečníky. Koupání je umožněno v průzračně čisté a teplé mořské vodě. Pokud máte radši aktivnější trávení dovolené, určitě nevynechejte návštěvu nedalekého „Údolí motýlů“. V této lokalitě se vyskytují vzácní motýli Panaxia Quadripunctaria a najdete zde také ruiny antického města Kamiros. Místo každoročně přitahuje tisíce turistů, kteří obdivují malebnou přírodu a procházejí bujnou tropickou vegetací. Oblastí navíc protéká řeka, která jen doplňuje krásu tohoto místa.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA