Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ladiko

Ladiko - informace o letovisku

Mezi letovisky Faliraki a Kolymbia se rozkládá malebná zátoka Ladiko se stejnojmenným městečkem a prázdninovým střediskem. Letovisko je vzdáleno asi 15 km od hlavního města Rhodos a svým návštěvníkům nabízí krásné písčité pláže, množství kaváren, barů, restaurací, diskoték, obchodů i vodní park.

Zdejší oblázková pláž nese jméno Antonyho Queena a nachází se stranou od všech ubytovacích zařízení, což ovšem neznamená, že je opuštěná. Její slávu ji přineslo natáčení filmu Kanony z Navarone. Během hlavní sezóny zde máte někdy problém najít kousek volného místa, pláž patří totiž mezi nejoblíbenější na ostrově. Na okrajích je tvořena dokonce menšími skalisky, která ji dávají na jedinečnosti. Zdatnější turisté se sem mohou vydat i z letoviska Faliraki po neupravované stezce. Na svazích nad pláží pobíhají stáda poloochočených řeckých koz. Můžete se odtud také kochat okolními panoramaty. Blíže k centru letoviska se nachází ještě neméně krásná pláž Ladiko.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA