Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Faliraki

Faliraki - informace o letovisku

Faliraki rozkládající se podél několikakilometrové pláže patří k největším letoviskům na ostrově Rhodos. Pláž má pozvolné svažování a dobrý přístup do moře, proto je vyhledávaná hlavně rodinami s dětmi a méně zdatnými plavci. Voda je mělká, teplá a průzračně čistá. Kromě hlavní pláže se zde nachází ještě další písečná pláž Kathara Bay, menší romantické skalnaté pláže Ladiko a Anthony Queen a také jediná pláž na ostrově určená pro nudisty. Na plážích máte možnost vyzkoušet pestrou nabídku nejrůznějších vodních sportů nebo se věnovat plážovým hrám.  Díky skvělým možnostem koupání patří Faliraki k nejoblíbenějším letoviskům na ostrově.

Samotné městečko Faliraki je plné obchůdků se suvenýry, barů, diskoték a klubů, které zajišťují bujarý noční a společenský život až do brzkých ranních hodin. Zdejší taverny a restaurace lákají na vyhlášená tradiční řecká jídla či posezení u skleničky ouza. Letovisko má skvělou atmosféru, poskytuje kvalitní služby i koupání v nádherném moři, proto se sem budete vždy rádi vracet. Faliraki patří mezi dosti rušná letoviska, která ožívají především navečer a v noci, ubytovat by se zde tak měli spíše milovníci čilého nočního života.

Faliraki leží v kopcovitém terénu asi 15 km od hlavního města Rhodos, se kterým má zajištěno pravidelné autobusové i lodní spojení. Faliraki je ideálním výchozím místem pro podnikání zajímavých výletů do okolí. Autobusem či zapůjčeným autem nebo motorkou se můžete vydat také do starobylého města Lindos s množstvím památek. Nedaleko se navíc nachází jeden z největších vodních parků v Evropě, kde je pro návštěvníky připravena řada skluzavek, tobogánů a dalších vodních atrakcí. Vodní park je ideálním místem pro výlety rodin s dětmi.

 

Kontextová reklama.

  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA