Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Vassilikos

Vassilikos - informace o letovisku

Na východním pobřeží ostrova Zakynthos se nachází malé městečko a letovisko Vassilikos, ve kterém panuje příjemná řecká atmosféra.  Městečko leží na stejnojmenném poloostrově, který tvoří celý jihovýchodní cíp ostrova Zakynthos. Kolem letoviska se rozkládá bujná subtropická vegetace a nedotčená příroda, ubytovací kapacity jsou situovány mezi zelené piniové háje a olivovníky. Hlavním lákadlem jsou však dlouhé písečné pláže a koupání v průzračně čistém moři. Najdeme zde nejkrásnější pláže celého ostrova - Porto Zoro, Agios Nikolaos či Banana Beach.

Velké popularitě se těší také krásná písečná pláž Gerakas, která se táhne podél západního pobřeží poloostrova Vassilikos. Je tvořena jemným pískem a má pozvolný vstup do moře, proto je vyhledávaná zejména rodinami s dětmi a méně zdatnými plavci. Na pláži Gerakas máte možnost vyzkoušet celou řadu vodních sportů a plážových her. Kromě čisté a příjemně teplé vody si zde můžete vychutnávat také okolní nádhernou přírodní scenérii, pláž je totiž obklopena skalisky. Čistotu zdejší vody i pláží v letovisku dokazuje výskyt a hnízdění chráněných želv Karet obecných (Caretta caretta), kterým se v zátoce velmi dobře daří. Pravidelně sem připlouvají, aby do písku nakladly vejce.

V centru letoviska Vassilikos  najdeme několik obchodů se suvenýry, taverny a restaurace nabízející chutné řecké pokrmy. Milovníci bujaré noční a společenské zábavy budou v tomto letovisku asi zklamáni, musí se zde omezit pouze na programy hotelů. Nebo si mohou půjčit skútr nebo motorku a vyrazit na malý výlet za poznáním odlehlejších částí ostrova.

 

Kontextová reklama.

  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA