Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Tsilivi

Tsilivi - informace o letovisku

Na severovýchodním pobřeží ostrova Zakynthos se rozkládá oblíbené a živé turistické letovisko Tsilivi patřící mezi největší na ostrově. Přibližně 5 km odtud je vzdáleno hlavní město ostrova, se kterým má letovisko zajištěno pravidelné autobusové spojení. Tsilivi vyrostlo v širokém zálivu, který je mysem Toratidis chráněn před silnými větry. Na turisty zde čeká dlouhá písčitá pláž, která je považována za nejkrásnější na Zakyntosu.  Proto se Tsilivi stalo lákavou destinací pro mnoho návštěvníků všech věkových kategorií. Přestože zde máte možnost si užívat rušného nočního i společenského života, milovníci klidu si zde také přijdou na své. Většina ubytovacích zařízení je totiž umístěna v dostatečné vzdálenosti od diskoték a zábavních podniků. Snoubí se zde kolorit velkoměsta s romantickými zákoutími.

Pláž má postupné svažování do křišťálově čistého moře, což ocení zejména rodiny s dětmi a méně zdatní plavci. Můžete si zde pronajmout lehátka a slunečníky a vyzkoušet celou řadu vodních sportů. Centrem městečka prochází hlavní třída s promenádou, kterou lemují četné obchody a obchůdky s nejrůznějším zbožím a suvenýry. K posezení vás budou lákat místní restaurace, taverny a bary. Navíc pravidelné spojení s hlavním městem nabízí nepřeberné množství další zábavy a vyžití.

V okolí Tsilivi se táhne ještě několik menších zátok lákajících milovníky přírody a romantiky. Asi 4 km od letoviska se nachází nedotčená osada Kypseli, kde se můžete oddávat nerušenému klidu a pohodovému koupání v mořských zátokách. V horských oblastech je možné narazit na některou z četných horských vesniček, kde místní obyvatelé stále žijí tradičním způsobem života a dodržují své zvyky a tradice. Za návštěvu stojí také vesnička Planos, kde jsou rovněž ideální podmínky pro koupání, jelikož je zde pozvolný vstup do moře. U mysu Gidhakia stojí malebný přístav, kde kotví rybářské lodě a je odtud vidět na starou benátskou věž s pyramidovou střechou.

 

Kontextová reklama.

  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA