Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lithakia

Lithakia - informace o letovisku

Lithakia je malebná vesnička nacházející se na východním pobřeží ostrova Zakynthos, asi 15 km od hlavního města.  Je zasazena mezi olivovými háji a vinicemi směrem do Marathia – Keri. Sousedí s poměrně rušným letoviskem Laganas, kam se dostanete asi po 15 minutách chůze. Pokud během své dovolené toužíte po klidné a pohodové atmosféře, bez městského ruchu, je pro vás Lithakia tím pravým místem. Podél pobřeží se táhne hlavní ulice, která je lemována množstvím hotelů, apartmánů, studií, restaurací, obchůdků a najdeme zde i supermarket.

Samotné letovisko je od vesničky Lithakia vzdáleno asi 3 km. Svým hostům poskytuje relaxaci na nádherných plážích, které mají pozvolný vstup do moře. Rády sem tak jezdí nejen rodiny s malými dětmi, ale také méně zdatní plavci. Lithakia proslula především zázračným a léčivým pramenem vody, který zde vyvěrá. Údajně je lékem na všechny neduhy, a kdo se z něj napije, bude se těšit dlouhému zdraví. Typickým znakem tohoto městečka jsou navíc také jedinečné kamenné domky.

 

Kontextová reklama.

  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA