Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Agios Sostis

Agios Sostis - informace o letovisku

Agios Sostis je malé a klidné letovisko situované mezi rušnějšími středisky Laganas a Keri, asi 12 km od hlavního města ostrova Zakynthos. Dovolenou zde rádi tráví lidé, kteří si chtějí odpočinout od každodenního shonu a ruchu města. Své jméno letovisko získalo podle nedalekého ostrůvku Agios Sostis, který je vidět z pobřeží a stal se známým především díky svým zvláštním skalním útvarům. Najdeme na něm také několik jeskyní a borovicové lesy. Ostrov byl původně součástí pevniny, k jeho oddělení došlo až během zemětřesení v 17. století. Již v 16. století zde stál kostel sv. Sostise.  Dnes je letovisko na pevnině vhodným místem pro trávení klidné rodinné dovolené.

Hlavním lákadlem letoviska je užší dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, což ocení hlavně rodiny s malými dětmi. V centru letoviska najdete několik restaurací a taveren, které vás budou lákat na tradiční a chutná řecká jídla. Také můžete posedět v místní kavárně, baru, nebo se vydat na nákupy do zdejších obchůdků. Pokud máte rádi rušný noční a společenský život, vydejte se na příjemnou procházku, kterou zakončíte v nedalekém letovisku Laganas. Tam můžete navštívit diskotéku, která se nachází na ostrůvku Cameo, který je s pevninou propojen můstkem. Agios Sostis je vhodný pro lidi, kteří vyhledávají spíše klidnější místa pro ničím nerušenou dovolenou. Navíc je odtud nádherný výhled na želví ostrov Marathonissi.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA