Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Marathias

Marathias - informace o ostrově

Na jihu ostrova Zakynthos se nachází místo zvané Marathias. Nejde nazvat obcí ani turistickým střediskem, neboť se zde nenachází žádné obchody, restaurace ani diskotéky. Bylo zde vystavěno několik rekreačních vilek a domků sloužících návštěvníkům, kteří si chtějí vychutnávat klid a pohodu v blízkosti moře. Místo je lemováno krásnou pláží.

Marathias spadá do oblasti Keri, leží asi 22 km od hlavního města Zakynthos a asi 3 a půl kilometru od letoviska Limni Keri. Marathias je tak možné navštívit během pěších procházek po okolí Limni Keri. Marathias je však poměrně špatně přístupné, je totiž umístěno za kopci, které je nutné překonat, pokud jdete pěšky. V případě, že máte k dispozici auto, máte vyhráno. Odměnou za vynaloženou námahu je úžasně klidná lokalita s členitým pobřežím a oblázkovou pláží. Koupání je možné v křišťálově čistém moři.

Oblast Marathias je téměř nedotčená turistickým ruchem a ukrývá nádhernou přírodu. Dá se říct, že jde o jednu z nejmalebnějších oblastí ostrova, odkud se nabízí krásný výhled na azurové moře. Nad pláží se nachází akorát tradiční taverny, které nabízí místní kuchyni. Vily, které zde byly vystavěny, jsou většinou soukromých majitelů a ti je pronajímají. Většina z nich nabízí jedinečný výhled na nedaleký ostrůvek Marathonissi. Pokud byste se na něj chtěli dostat, tak kousek od pláže v Marathias je přístav, odkud tam pravidelně vyplouvá lodní taxi.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA