Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Laganas

Laganas - informace o letovisku

Laganas se stalo snad nejrušnějším, největším a nejoblíbenějším letoviskem na ostrově Zakynthos. Situováno je na jeho jihovýchodním pobřeží, asi 8 km od hlavního města, se kterým má pravidelné autobusové spojení. Celá oblast se rozkládá v nížině, jejíž půda patří k nejúrodnějším na celém ostrově, vše je obklopeno olivovými háji a vinicemi. V zálivu Laganas se navíc nachází tři malé ostrůvky "Pelouzo", "Marathonisi" a "St. Sotis".

Hlavní předností tohoto střediska je bezpochyby devět kilometrů dlouhá pláž tvořená jemným pískem. Pláž má pozvolný vstup do moře, což je ideální zejména pro rodiny s malými dětmi a pro méně zdatné plavce. Na pláži máte možnost si za poplatek zapůjčit lehátka nebo slunečníky. Koupání je umožněno v průzračně čisté vodě Jónského moře. Pláž v Laganas patří k nejkrásnějším plážím nejen na ostrově, ale i v celém Řecku. V její těsné blízkosti je umístěno několik kaváren a občerstvení.

Laganas svým návštěvníkům nabízí rušný noční i společenský život, ulice a pobřežní promenády plné kaváren, barů, taveren a restaurací lákajících k posezení a ochutnávce tradičních řeckých pokrmů. O zábavu se postará několik diskoték a klubů, které jsou otevřeny až do ranních hodin. V Laganas můžete navštívit diskotéku, která se nachází na ostrůvku Cameo, jenž je s pevninou propojen můstkem. Středisko je vhodné zejména pro ty, kdo vyhledávají rušnější místo s širokými možnostmi zábavy.

Přestože zde poměrně ve velkém pronikla masová turistika, uchovává si Laganas neporušenou přírodu a čisté prostředí. Nejlepším důkazem této skutečnosti je výskyt a hnízdění chráněných želv Karet obecných (Caretta caretta), kterým se v zátoce velmi dobře daří. Pravidelně sem připlouvají, aby do písku nakladly vejce.

 

Kontextová reklama.

  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA