Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Laganas

Laganas - informace o letovisku

Laganas se stalo snad nejrušnějším, největším a nejoblíbenějším letoviskem na ostrově Zakynthos. Situováno je na jeho jihovýchodním pobřeží, asi 8 km od hlavního města, se kterým má pravidelné autobusové spojení. Celá oblast se rozkládá v nížině, jejíž půda patří k nejúrodnějším na celém ostrově, vše je obklopeno olivovými háji a vinicemi. V zálivu Laganas se navíc nachází tři malé ostrůvky "Pelouzo", "Marathonisi" a "St. Sotis".

Hlavní předností tohoto střediska je bezpochyby devět kilometrů dlouhá pláž tvořená jemným pískem. Pláž má pozvolný vstup do moře, což je ideální zejména pro rodiny s malými dětmi a pro méně zdatné plavce. Na pláži máte možnost si za poplatek zapůjčit lehátka nebo slunečníky. Koupání je umožněno v průzračně čisté vodě Jónského moře. Pláž v Laganas patří k nejkrásnějším plážím nejen na ostrově, ale i v celém Řecku. V její těsné blízkosti je umístěno několik kaváren a občerstvení.

Laganas svým návštěvníkům nabízí rušný noční i společenský život, ulice a pobřežní promenády plné kaváren, barů, taveren a restaurací lákajících k posezení a ochutnávce tradičních řeckých pokrmů. O zábavu se postará několik diskoték a klubů, které jsou otevřeny až do ranních hodin. V Laganas můžete navštívit diskotéku, která se nachází na ostrůvku Cameo, jenž je s pevninou propojen můstkem. Středisko je vhodné zejména pro ty, kdo vyhledávají rušnější místo s širokými možnostmi zábavy.

Přestože zde poměrně ve velkém pronikla masová turistika, uchovává si Laganas neporušenou přírodu a čisté prostředí. Nejlepším důkazem této skutečnosti je výskyt a hnízdění chráněných želv Karet obecných (Caretta caretta), kterým se v zátoce velmi dobře daří. Pravidelně sem připlouvají, aby do písku nakladly vejce.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • Řecko - letovisko SIVOTA - ideální klidná dovolená

    Překrásná příroda, fantastické pláže a čisté moře - to je letovisko SIVOTA na západním pobřeží Řecka. Ceny od 6 790 Kč za osobu včetně ubytování a dopravy autobusem a trajektem.
  • ŘECKO 2020 – FIRST MINUTE S CK TRAVEL 2002

    Využijte nejvyšší slevy First Minute a zároveň minimální zálohu jen 1.500 Kč! Akce parkování u letiště v Brně, Praze a Ostravě zdarma! Nyní nejširší nabídka – ověřené hotely i řada novinek! Nejen děti na přistýlkách pobyty zdarma!
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA