Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Liapades - informace o letovisku

Na severozápadě ostrova Korfu se v zátoce Liapades nachází stejnojmenné poklidné a romantické letovisko. Od hlavního města Kerkyry je středisko vzdáleno asi 20 km, od historického městečka Paleokastritsa pouhé 3 km. Liapades proslulo zejména svou nádhernou přírodou, leží totiž v krasové oblasti a je lemováno vysokými skalnatými úbočími. Turistický ruch do této oblasti pronikl teprve v posledních letech a naštěstí téměř nepoškodil panenskost tohoto místa. Pokud sníte o krásné, romantické a klidné dovolené, daleko od ruchu měst, je pro Vás Liapades jako stvořené.

Na návštěvníky zde čeká oblázková pláž a křišťálově čistá voda. Součástí letoviska je členité pobřeží s mnoha zálivy a mořskými jeskyněmi, proto je Liapades vyhledáváno především milovníky potápění. Díky bohatému podmořskému životu je to jedna z nejvyhledávanějších oblastí v Řecku. V zálivu, asi 50 m od břehu je v hloubce okolo 8 m ponořený útes. Kromě hlavní pláže můžete navštívit ještě řadu opuštěných menších pláží, jednou z nich je například pláž Chomi.

Pokud si budete chtít udělat příjemný výlet, navštivte asi kilometr vzdálenou původní vesničku Liapades, kde dnes žije kolem 900 stálých obyvatel. Lidé zde žijí stále svým tradičním způsobem života a nejsou poznamenaní masovým turistickým ruchem. Ve vesničce se můžete procházet úzkými dlážděnými uličkami a kochat se kostelíky či zvonicemi. Vesnička je pověstná svou typicky řeckou atmosférou a proslula výrobou výborného vína. Útulné taverny vás budou lákat širokou nabídkou chutných jídel, kterým skoro nejde odolat.

 

Kontextová reklama.

  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA