Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Agios Gordios - informace o letovisku

Na západním pobřeží střední části ostrova Korfu se rozkládá malé a příjemné prázdninové letovisko Agios Gordios. Je obklopeno úžasnou zelenou kopcovitou krajinou, která se zvedá přímo od pobřeží Jónského moře. Vzhledem ke své poloze se Agios Gordios stalo skvělým výchozím místem pro poznávání krás ostrova Korfu.

Agios Gordios je poklidné turistické letovisko, v jehož centru najdete malé obchůdky s potravinami i se suvenýry. Uličky jsou lemovány několika restauracemi, tavernami a bary lákajícími k ochutnávce tradičních řeckých specialit. Pokud holdujete rušnému nočnímu životu, nebude pro vás Agios Gordios to pravé. Zde panuje klid, pohoda a užívat si můžete ničím nerušeného odpočinku. Večery občas zpestří nějaká diskotéka nebo spíše tradiční řecký večer s živou hudbou a tancem. Tyto zábavy se pořádají přímo v tavernách.

Agios Gordios je ideálním místem pro romantické duše, milovníky procházek a přírody. Z pláže je možné pozorovat překrásné západy slunce. Většina ubytovacích zařízení byla vystavěna na kopci nad hlavní pláží, díky čemuž mají hosté možnost úžasného výhledu. V Agios Gordios se nesetkáte s velkými hotelovými komplexy, ale najdete zde spíše příjemné rodinné penziony, osobitá studia a apartmány.

Pláž v Agios Gordios je dostatečně tvořena jemným zlatavým pískem, je dostatečně velká a široká, má pozvolné svažování do průzračně čistého moře a je tak vhodná i pro malé děti a neplavce. Dno moře je převážně písečné, ale sem tam se vyskytují veliké kameny. Pláž je plně vybavená, najdete na ní sprchy a toalety, nabízí také možnosti pronájmu lehátek a slunečníků. Kromě této hlavní pláže nabízí letovisko ještě další menší plážičky, které nabízí více soukromí.

Zdejší vody nabízí ideální podmínky pro provozování nejrůznějších vodních sportů, na své si zde přijdou milovníci potápění, šnorchlování i surfingu. Asi 7 kilometrů odtud se nachází jeden z největších akvaparků na ostrově, jehož návštěva potěší nejen děti, ale i jejich rodiče. V pozadí pláže se zvedají zelené kopečky porostlé bujnou vegetací a olivovníky, které lákají k pěším procházkám. Z Agios Gordios se vám nabízí možnosti výletů jak do severní, tak i jižní části Korfu. Poznávat můžete nejen jeho přírodní krásy, ale také historii a četné památky. Tato část Korfu je opravdu velmi krásná a prozatím turisticky příliš nedotčená. Hlavní město Korfu je vzdáleno 18 km a je snadno dostupné místní autobusovou dopravou.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA