Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Agios Georgios - informace o letovisku

V jihozápadní části ostrova Korfu se nachází letovisko Agios Georgios, které ještě stále prochází jakýmsi rozvojem a oproti ostatním turistickým centrům na ostrově je tak značně klidnější. Od hlavního města Kerkyry je vzdáleno přibližně 35 km. Zdejší přírodní scenérie patří k nejkrásnějším na Korfu a nekonečná písečná pláž nazývaná Golden Beach láká k lenošení či koupání v průzračném moři. Letovisko se táhne v délce několika kilometrů podél pobřeží a je ideální pro návštěvníky, kteří si chtějí užít poklidné a ničím nerušené dovolené.

Jedinečná pláž Golden Beach je dlouhá asi 7 km a na ostrově nemá obdoby. Můžete si zde pronajmout slunečníky a lehátka, nebo si jen tak lenošit na místech s minimálním počtem lidí. Svůj koutek si zde najde opravdu každý, aniž byste se museli mačkat s ostatními návštěvníky. Na okrajích zálivu je dokonce neorganizovaná nudistická pláž. Vstup do moře je pozvolný, což ocení hlavně rodiny s dětmi. Nedaleko od břehu se nachází útes s bohatým podmořským životem, který přitahuje potápěče i milovníky šnorchlování. Na pláži máte také možnost vyzkoušet některý z nabízených vodních sportů, jako je paragliding, windsurfing, jízda na banánu, vodním skútru nebo vodních lyžích. V Agios Georgios je navíc možnost využívání několika bazénů, které jsou volně přístupné veřejnosti.

V centru městečka je pro turisty připraveno množství restaurací, kaváren i typicky řeckých taveren nabízejících nejrůznější chutné pokrmy a také zábavu v podobě řeckých večerů s tancem. Doporučuje se ochutnat speciality z čerstvých ryb. O zábavu se postarají také diskotéky, bary a další podniky. Středisko je plné obchodů s potravinami a suvenýry. Turisté bývají ubytovaní v hotelích a menších zařízeních rodinného typu, které jsou obklopeny subtropickou vegetací. Krajina v okolí letoviska láká k pěším výletům. Pokud se chcete podívat o něco dále, můžete si pronajmout auto, motorku nebo kolo a vyrazit za krásami ostrova. Doporučujeme navštívit chráněnou rezervaci jezera Koríssion s pouštním biotopem nebo okolní vesničky, které vypadají, jakoby se v nich zastavil čas.

 

Kontextová reklama.

  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Létáme na Řecké ostrovy: Kréta, Rhodos, Kos, Rhodos, Zakynthos, Korfu,... z Brna, Prahy a Ostravy. Z široké nabídky společně vybereme tu nejlepší dovolenou pro Vás. S námi cestujete již 29. sezónu!
  • Řecko - letovisko SIVOTA - ideální klidná dovolená

    Překrásná příroda, fantastické pláže a čisté moře - to je letovisko SIVOTA na západním pobřeží Řecka. Ceny od 6 790 Kč za osobu včetně ubytování a dopravy autobusem a trajektem.
  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA