Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Agios Stefanos - informace o letovisku

Na severozápadě ostrova Korfu se rozkládá sice menší, ale rušné turistické letovisko Agios Stefanos, neboli česky Svatý Štěpán. Středisko bývá často nazýváno také San Stefanos a jeho hlavní předností, která přitahuje značné množství turistů je jeho dlouhá a široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Středisko je tak vhodné pro rodiny s dětmi, ale díky širokému zálivu ho vyhledávají také vyznavači windsurfingu a dalších vodních sportů. Zdejší pláž a moře byli dokonce oceněni modrou vlajkou EU, což zaručuje jejich čistotu. Na pláži byly nově vybudovány toalety a sprchy. Přestože letovisko nemá hlavně během sezóny o návštěvníky nouzi, bývá málokdy přeplněné.

Nedaleko letoviska se nachází rybářský přístav, ze kterého pravidelně vyplouvají lodě na ostrovy Dhiapóndia. Úzkou stezkou se můžete vypravit na mys, který je nejzápadnějším bodem na Korfu a zároveň i v celém Řecku. Ve středisku jsou k dispozici půjčovny sportovních potřeb, kde si můžete zapůjčit například čluny, šlapadla, kanoe, gumové čluny, vodní skútry a dětmi velmi oblíbené vodní banány. Pokud chcete prozkoumávat krásy ostrova, pronajměte si motorku, kolo nebo třeba auto. Je možné si zde vyzkoušet paragliding nebo windsurfing, zahrát si plážový volejbal, basketbal, tenis nebo kopanou. Jelikož je středisko v tomhle ohledu velmi dobře vybaveno, nudit se určitě nebudete. Noční zábava je zajištěna diskotékami, bary, restauracemi, hernami a typickými řeckými tavernami. Na nákupy můžete vyrazit do supermarketu, pekárny nebo do obchodu se suvenýry. Z Agios Stefanos jezdí pravidelná autobusová linka do hlavního města Kerkyry a dalších lokalit.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA