Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Benitses - informace o letovisku

Letovisko Benitses je situováno asi 13 km na jih od hlavního města Kerkyry a poskytuje ideální podmínky pro strávení příjemné a ničím nerušené dovolené. Z tehdejší malé rybářské vesničky se v 90. letech 20. století stalo jedno z nejnavštěvovanějších středisek ostrova se spoustou tradičních řeckých taveren, barů a obchůdků. Benitses  je plné nočního života, kdy většina barů zůstává otevřených až do ranních hodin. Ještě nedávno bylo Benitses tak přeplněné mladými lidmi, kteří sem přicházeli za zábavou, že se tato situace stala neúnosnou a vyřešila se až zřízením policejní stanice. Dnes tak na noční zábavu a dodržování pořádku dohlíží několik policistů a Benitses je opět poklidným letoviskem.

V Benitses na návštěvníky čeká smíšená písečná a oblázková pláž, která nabízí širokou škálu vodních sportů. Vyzkoušet tak můžete například vodní lyže, paragliding, windsurfing nebo jízdu na vodním skútru. Na hlavní pláži máte možnost si vypůjčit slunečníky a lehátka. Pokud byste chtěli zažít více soukromí, při procházce podél pobřeží narazíte na celou řadu malých opuštěných pláží, kde nebudete nikým rušeni.

Ve středisku bylo vybudováno hodně studií, apartmánů i hotelů stejně jako obchodů, taveren a restaurací lákajících na velmi chutné a kvalitní pokrmy. Večerní zábavu poskytují místní diskotéky s tradiční i moderní hudbou a také několik barů. Milovníky historie bude jistě zajímat, že se zde nachází pozůstatky antických lázní a Rybí muzeum. Benitses má pravidelné autobusové spojení s hlavním městem Kerkyrou  i s dalšími turisticky přitažlivými lokalitami.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA