Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Almiros - informace o letovisku

Letovisko Almiros je vhodné pro turisty, kteří pro svou dovolenou vyhledávají klidnou atmosféru bez rušného nočního života. Almiros najdete uprostřed zeleně na severním pobřeží ostrova Korfu, asi 2 km od rušného letoviska Acharavi. Návštěvníky sem kromě klidu láká také vyhlášená písečná pláž, která je naprostým protikladem přelidněných pláží v ostatních částech ostrova. Na pláži můžete relaxovat, odpočívat nebo se koupat v křišťálově čisté vodě Jónského moře. Návštěvníci mohou využívat také několika místních bazénů, které jsou přístupné veřejnosti. V Almiros je hostům k dispozici jen několik restaurací a pár obchodů.

Samotné Almiros neposkytuje příliš mnoho příležitostí ke sportu a zábavě. Za těmito lákadly se musíte vydat do sousedního Acharavi. Tam můžete vyzkoušet řadu vodních sportů, jako například vodní lyže, windsurfing nebo paragliding. V Acharavi nechybí ani dlouhá promenáda se spoustou obchůdků, restaurací, butiků a barů, které lákají k nákupu suvenýrů a řeckých dobrot. Večerní zábava je zaručena v některé z mnoha zdejších diskoték, kde se můžete oddávat tanci až do ranních hodin. Vybrat si navíc můžete, jestli chcete tančit na tradiční hudbu Buzuki nebo dáte přednost moderním rytmům. K dispozici je také široká nabídka fakultativních výletů. Spojení Almiros s Acharavi je zajištěno pravidelnou autobusovou linkou, ale příjemná je také procházka po pláži. Autobusem se dostanete také do hlavního města Kerkyry a do mnoha dalších turistických letovisek.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA