Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Řecko - letoviska, lokality a destinace

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Řecko“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Řecko.

Dovolená na Krétě - sever nebo jih?

Dovolená na Krétě - sever nebo jih?

O tom, jak lidé Krétu vnímají, rozhoduje především to, kterou část nádherného řeckého ostrova navštívili. Většina turistů si vybaví nádherné pláže a čisté moře, romantické klidné místo, plné krásných přírodních úkazů. Druzí zase znají ostrov jako rušné místo, které je plné turistů, nočního života a zábavy, která nikdy nekončí.

celý článek

 

Kalymnos – ostrov mořských hub

Kalymnos – ostrov mořských hub

Kalymnos ležící v Egejském moři je čtvrtým největším ostrovem řeckého souostroví Dodekanesos. Pyšní se bohatou historií, o které svědčí množství archeologických nálezů, krásnými plážemi a romantickými vesničkami. Ostrov se proslavil také produkcí mořských hub a je vyhledávaným cílem horolezců.

celý článek

 

Korfu - dovolená na nejzelenějším ostrově Řecka

Korfu - dovolená na nejzelenějším ostrově Řecka

Nejsme zastánci vyprahlých krajin s nekonečnými písečnými dunami. Líbí se nám svěží příroda, plná vůní, barev a tvarů. Písek samozřejmě nezamítáme, ale pro nás je jeho ideální místo na pláži či na pozvolně se svažujícím mořském dně. Na Korfu jsme to našli a ostrov se pro nás stal oázou klidu i příjemné zábavy, protože vše je tady v dokonalé rovnováze.

celý článek

 

Evia – zapomenutý kraj

Evia – zapomenutý kraj

Ostrov Evia je druhým největším ostrovem v Egejském moři. Leží zhruba uprostřed Řecka mezi pevninou a souostrovím Sporady. Řekové o krásách ostrova dobře vědí, ale turistů sem zatím během roku zavítá jen relativně málo. Může za to především nedostatečná propagace a absence ostrova v turistických průvodcích.

celý článek

 

Rhodos - populární dovolená v Řecku

Rhodos - populární dovolená v Řecku

Rhodos je čtvrtý největší řecký ostrov a zároveň největší v souostroví Dodekanesos. Ostrov, který se vynořil z moře jako dar pro boha slunce Hélia od samotného Dia. Jde o jednu z turisticky nejoblíbenějších řeckých destinací. Nechte se nalákat bohatou historii i přírodními krásami ostrova.

celý článek

 

Siros - centrum souostroví Kyklady

Siros - centrum souostroví Kyklady

Hornatý a neúrodný ostrov Siros ležící v Egejském moři je správním a kulturním centrem řeckého souostroví Kyklady. Turistický ruch sem zatím ve velkém neproniknul, přesto má ostrov významné postavení díky přírodnímu přístavu Ermoupoli, jež kdysi býval hlavním přístavem pro celé Řecko.

celý článek

 

Řecko – Last minute do země, kde minulost žije spolu s vámi

Řecko – Last minute do země, kde minulost žije spolu s vámi

Už nemusíte svou dovolenou plánovat půl roku předem. Když víte, jak na to, můžete se jako kouzlem přenést z našeho časoprostoru do míst, kde se snoubí minulost se současností, kde jsou historické a dokonce mytologické památky součástí běžného života.

celý článek

 

Tip na výlet: Zakynthos - pláž Navagio a Modré jeskyně

Tip na výlet: Zakynthos - pláž Navagio a Modré jeskyně

Dovolená v Řecku naznamená jen válení se na pláži nebo navštěvování historických památek. Řecko může nabídnout také nádherné přírodní památky. Pojďte se podívat na dvě z nich – na pláž Navagio a Modré jeskyně.

celý článek

 

Řecko - zájezdy za historií i mořem

Řecko - zájezdy za historií i mořem

Prahnete po poznávání kultury a památek cizích zemí, ale zároveň si nechcete během dovolené nechat ujít moře? Ani jednoho se nemusíte vzdát. Řecko uspokojí jak milovníky historie, tak příznivce koupání a lenošení na pláži.

celý článek

 

Patmos – Egejský Jeruzalém

Patmos – Egejský Jeruzalém

Součástí Dodekanéského souostroví roztroušeného v Egejském moři je i malý ostrůvek Patmos, ležící mezi Lerosem a Ikarií. Jakkoliv se zdá být Patmos bezvýznamný, opak je pravdou - hrál důležitou roli zejména v řecké historii křesťanství.

celý článek

 

Sivota - skvělá dovolená na západním pobřeží Řecka

Sivota - skvělá dovolená na západním pobřeží Řecka

Najdete zde krásy přírody - neuvěřitelně pestrou a barevnou faunu a flóru. Ovane vás příjemné kouzlo hor, vůně citrusů, desítky let starých oliv a moře. V Sivotě ale hlavně můžete obdivovat neuvěřitelně nádherné škály barev Jónského moře a jeho průzračně čistou vodou.

celý článek

 

Mramorový Paros

Mramorový Paros

Jedním z největších ostrovů Kykladského souostroví roztroušeného v Egejském moři je malebný Paros rozkládající se na ploše kolem 190 km2. Ostrov se v minulosti proslavil těžbou mramoru, v současnosti je však díky svému jedinečnému kouzlu a komfortnímu zázemí velmi oblíbenou turistickou destinací.

celý článek

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní únorové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA