Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Skala Prinos

Skala Prinos - informace o letovisku

Na severovýchod ostrova Thassos se rozkládá malé přímořské letovisko Skala Prinos. Jde o destinaci, která je vyhledávaná především pro svou nádhernou přírodu, čisté písečné pláže a pohodovou atmosféru. Ani během hlavní sezóny není letovisko přeplněno turisty, proto si zde vždy najdete svůj kousek soukromí pro příjemnou relaxaci. Zdejší široké pláže s jemným pískem jsou ideální pro provozování vodních sportů nebo plážových her. Navíc si je kvůli pozvolnému svažování do moře oblíbily i rodiny s malými dětmi a méně zdatní plavci. Koupání je umožněno v průzračně čistém moři, které září azurovou barvou. Turisté na plážích také rádi pozorují výrobu tradičních řeckých dřevěných lodí.

V letovisku bylo vystavěno několik hotelů a penzionů, které poskytují návštěvníkům potřebné zázemí, stejně tak jako restaurace a taverny lákající na chutná řecká jídla či skleničku ouza. Ve Skale Prinos jsou i půjčovny sportovních potřeb, motocyklů nebo jízdních kol.

K atraktivitě městečka přispívá přístav, v jehož okolí se nachází několik obchůdků a krámků s nejrůznějším zbožím. Ve Skale Prinos se navíc každý týden konají tradiční trhy. Pravidelně odtud vyplouvají výletní lodě do krásného města Kavala a dalších destinací ležících mimo Thassos, které jistě stojí za návštěvu. Přibližně 20 km od letoviska je vzdáleno hlavní město Limenas. Krásné okolí letoviska láká k příjemným procházkám v přírodě, romantici by si neměli nechat ujít západ slunce na pláži. Celá tato oblast je proslulá výrobou biologického olivového oleje „Kardifyllo“ a rovněž se zde těží i ropa. Dokladem toho jsou ropné vrty, na které můžete během svých procházek narazit.

 

Kontextová reklama.

  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA