Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Golden Beach

Golden Beach - informace o letovisku

Menší středisko Golden Beach neboli Zlatá pláž se rozkládá na východním pobřeží ostrova Thassos, asi 10 km od hlavního města Limenas, se kterým má zajištěno pravidelné autobusové spojení. Hlavním lákadlem tohoto letoviska je pláž Chrissi Amoudia, která je právem považovaná za jednu z nejkrásnějších na celém ostrově. Pláž je široká, dlouhá, tvořená mramorově bílým pískem a má pozvolné svažování do moře. Svou dovolenou zde rády tráví rodiny s dětmi a na své si přijdou i méně zdatní plavci, kteří se zde mohou v plavání zdokonalovat.

Letovisko vyrostlo nedaleko původní starobylé vesničky Skala Pagania, která se nachází asi 2 km od něj a je obklopena bujnou stálezelenou vegetací. Ta skvěle kontrastuje s azurově modrým průzračným mořem a bílými plážemi. Centrum letoviska Golden Beach je sice menší, ale najdete zde široké možnosti pro nakupování a skvěle se odtud podnikají procházky do okolí. Milovníci romantiky by si neměli nechat ujít procházku po pláži při západu slunce, nebo si přivstat a jít se podívat, jak slunce vychází. Tento jedinečný zážitek si uchováte jako vzpomínku na letovisko Golden Beach. Na okraji zálivu najdete malý přístav, kde kotví rybářské, výletní i luxusní lodě.

Přestože letovisko patří k těm klidnějším, nachází se zde poměrně dost restaurací a taveren, které lákají k ochutnávce tradičních řeckých pokrmů a místních specialit z darů moře. Pokud vám zde bude chybět rušnější noční a společenská zábava, vydejte se za ní do sousedního letoviska Skala Potamias. Kromě typicky řeckých taveren jsou turistům k dispozici také obchůdky, krámky, bary a půjčovny aut a motorek.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA