Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kinira

Kinira - informace o letovisku

Na východním pobřeží ostrova Thassos se rozkládá letovisko Kinira, které je vyhledáváno především kvůli svým dvěma zlatavým plážím a průzračnému moři. Pláže mají pozvolný vstup do moře, proto jsou vhodné pro rodiny s malými dětmi a také pro méně zdatné plavce. Nejkrásnější je asi pláž Paradise Beach, odkud se nabízí krásný pohled na nedaleký ostrůvek Kinira, který se stal útočištěm divokých králíků. Pláže jsou od sebe odděleny skálami vybíhajícími do moře, na jejichž vrchu bylo vystavěno i několik domků. V oblasti letoviska se kdysi nacházely zlaté doly, což dokazují důlní šachty situované na východním úbočí hory Fanos, která měří 742 metrů nad mořem. Výskyt zlata popsal již Herodotos ve své knize.

V samotné vesničce se nachází jen několik málo restaurací a taveren, kde vám připraví chutné jídlo. Také je zde pár obchůdků s nejrůznějšími suvenýry. Za rušnějším nočním a společenským životem se musíte vydat do některého z větších středisek na ostrově. Letovisko Kinira je ideálním místem na dovolenou pro ty, kdo si chtějí užívat klidu a příjemné relaxace na pláži. Dají se odtud také podnikat četné pěší výlety do okolních hor nebo na vzdálenější divoké pláže. Okolí Kiniri je totiž tvořeno zalesněnými kopci, které tvoří nádherná panoramata.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA