Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Potos

Potos - informace o letovisku

Na jižním pobřeží ostrova se nachází jedno z největších letovisek na ostrově – Potos. Je situováno mezi letoviskem Limenaria a horskou vesničkou Theologos, asi 47 km od hlavního města Limenas. Původně byl Potos jen malou rybářskou vesničkou, která se postupem času s rozvíjejícím se cestovním ruchem na ostrově proměnila ve vyhledávanou lokalitu pro rekreaci. Najdete zde nejen krásné pláže, spoustu taveren, restaurací, klubů a rušný život přímořského městečka. V tavernách lákajících k ochutnávce některé z řeckých specialit, vyhrává živá hudba „buzuki“ a panuje zde pravá řecká atmosféra.

V Potoských starořeckých uličkách se nachází nepřeberné množství nejrůznějších stylových obchůdků a krámků se suvenýry a tradičním zbožím. Občerstvení poskytují kavárny, bary, restaurace umístěné přímo na pláži s výhledem na moře. Objednat si můžete čerstvou rybu nebo mořské plody upravené podle místní kuchyně. Potos je poměrně rušným místem, kde se o společenskou a noční zábavu stará několik klubů a diskoték, a kde hraje hudba až do brzkých ranních hodin. Velkou výhodou letoviska je jeho široká pěší zóna, díky které se značně omezila automobilová doprava v centru a u pláží.

Potos se také pyšní hezkými písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře, proto si jej oblíbily hlavně rodiny s dětmi a méně zdatní plavci. Tato oblast má společně se sousedním letoviskem Pefkari údajně nejkrásnější pláže na ostrově. Za malý poplatek si můžete půjčit slunečníky, lehátka a také vyzkoušet některý z široké nabídky vodních sportů. V průzračně čistém a teplém moři uvidíte se koupat nejen turisty, ale také místní obyvatele.

Pokud vás již omrzelo lenošení na pláži, půjčete si auto nebo motorku a vydejte se na průzkum ostatních zajímavých míst na ostrově, nebo se vydejte hledat odlehlé a nedotčené pláže. Potos má zajištěno pravidelné autobusové spojení s hlavním městem i dalšími většími letovisky na ostrově.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA