Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Mesagala

Mesagala - informace o letovisku

Mesagala je menší klidné letovisko roztroušené na velké ploše v rovině Olympské riviéry. Panuje zde provinční atmosféra, kde nikdo nespěchá a vše je jako za starých časů. Původně zde stála rybářská vesnička, která se rozrostla jen o několik ubytovacích zařízení, pár taveren, minimarket a dva kostelíky. V této pobřežní osadě narazíte i na místa se zábavními podniky, diskotékami a bary. Pokud jste však milovníky rušného nočního života a bujarého veselí, nebudete z tohoto místa nadšeni.  Mesagala je určena spíše pro lidi hledající klid, relaxaci a odpočinek od hlučných středisek.

Hlavním turistickým lákadlem letoviska Mesagala je rozlehlá a téměř nekonečná písečná pláž, která nabízí dostatek prostoru pro všechny návštěvníky. Nikdy se vám zde nemůže stát, že byste se na pláži mačkali s jinými rekreanty. Od jednoho člověka k druhému jsou rozestupy nejméně 10 metrů, což vám zaručuje dostatek soukromí i požadovaný klid. Pláž se táhne podél celého pobřeží Olympské riviéry. Střídají se zde však upravované pláže s úseky, kde je planina dost neutěšená a pobřeží opuštěné a neudržované. Moře je však velmi čisté a vstup do něj je pozvolný, proto je Mesagala místem vhodným pro rodiny s malými dětmi i pro neplavce. Pokud si půjčíte auto či motorku, můžete podniknout výlety do zajímavých míst nacházejících se v okolí letoviska.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!

Olympská riviéra – ti bohové museli být šílení

Olympská riviéra – ti bohové museli být šílení

Turisty nejvyhledávanější místo ve středním Řecku s kilometry oblíbených písčitých pláží, průzračným Egejským mořem, bohatým společenským životem a populárními památkami – to je Olympská riviéra, území, vinoucí se 23 kilometrů po úpatí bájné hory Olympos, sídla řeckých bohů.

celý článek

 
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA