Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Mesagala

Mesagala - informace o letovisku

Mesagala je menší klidné letovisko roztroušené na velké ploše v rovině Olympské riviéry. Panuje zde provinční atmosféra, kde nikdo nespěchá a vše je jako za starých časů. Původně zde stála rybářská vesnička, která se rozrostla jen o několik ubytovacích zařízení, pár taveren, minimarket a dva kostelíky. V této pobřežní osadě narazíte i na místa se zábavními podniky, diskotékami a bary. Pokud jste však milovníky rušného nočního života a bujarého veselí, nebudete z tohoto místa nadšeni.  Mesagala je určena spíše pro lidi hledající klid, relaxaci a odpočinek od hlučných středisek.

Hlavním turistickým lákadlem letoviska Mesagala je rozlehlá a téměř nekonečná písečná pláž, která nabízí dostatek prostoru pro všechny návštěvníky. Nikdy se vám zde nemůže stát, že byste se na pláži mačkali s jinými rekreanty. Od jednoho člověka k druhému jsou rozestupy nejméně 10 metrů, což vám zaručuje dostatek soukromí i požadovaný klid. Pláž se táhne podél celého pobřeží Olympské riviéry. Střídají se zde však upravované pláže s úseky, kde je planina dost neutěšená a pobřeží opuštěné a neudržované. Moře je však velmi čisté a vstup do něj je pozvolný, proto je Mesagala místem vhodným pro rodiny s malými dětmi i pro neplavce. Pokud si půjčíte auto či motorku, můžete podniknout výlety do zajímavých míst nacházejících se v okolí letoviska.

 

Kontextová reklama.

  • Řecko - letovisko SIVOTA - ideální klidná dovolená

    Překrásná příroda, fantastické pláže a čisté moře - to je letovisko SIVOTA na západním pobřeží Řecka. Ceny od 6 790 Kč za osobu včetně ubytování a dopravy autobusem a trajektem.
  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Létáme na Řecké ostrovy: Kréta, Rhodos, Kos, Rhodos, Zakynthos, Korfu,... z Brna, Prahy a Ostravy. Z široké nabídky společně vybereme tu nejlepší dovolenou pro Vás. S námi cestujete již 29. sezónu!

Olympská riviéra – ti bohové museli být šílení

Olympská riviéra – ti bohové museli být šílení

Turisty nejvyhledávanější místo ve středním Řecku s kilometry oblíbených písčitých pláží, průzračným Egejským mořem, bohatým společenským životem a populárními památkami – to je Olympská riviéra, území, vinoucí se 23 kilometrů po úpatí bájné hory Olympos, sídla řeckých bohů.

celý článek

 
 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA