Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Nei Pori

Nei Pori - informace o letovisku

Na nejjižnějším výběžku Olympské riviéry se nachází známé a turisty velmi vyhledávané letovisko Nei Pori. Nedaleko se rozkládá vesnička Palei Pori a asi 2 km jižně vesnička Platamonas se zříceninou hradu. Jsou zde ideální podmínky zejména pro rekreaci rodin s dětmi. Zdejší krásná a dlouhá písčitá pláž se totiž pozvolně svažuje do moře, a kromě dětí si na své přijdou dokonce i neplavci. Pláž, jejíž šířka dosahuje místy až 60 metrů, není ani během hlavní sezóny přeplněna tak, že byste se s někým museli tísnit vedle sebe.  Za poplatek si můžete vypůjčit lehátka a slunečníky.

Koupání je umožněno v průzračně čistém Egejském moři. Celá oblast je zásobována průzračně čistou vodou stékající z ledovců nedalekého Olympu, která je hodnocena jako nejlepší pitná voda v Řecku. Panuje zde příjemné mikroklima se stálými teplotami minimálním množstvím srážek. Kvůli zdejšímu klimatu sem přijíždí také spousta astmatiků a alergiků na ozdravné pobyty. Nově zde díky tomu byly vystavěny jedinečné klimatické lázně.

Na pláži máte možnost vyzkoušet řadu vodních sportů, jako je vodní lyžování, paragliding, windsurfing nebo jízda na banánu. V Nei Pori bylo vystavěno dokonce sportovní centrum, kde je návštěvníkům k dispozici bazén, tenisové kurty, hřiště na fotbal a košíkovou či dráha pro jízdu na kolečkových bruslích. Centrem městečka se táhne široká promenáda lemovaná obchody, restauracemi, cukrárnami, tavernami a bary. Pro děti byl v centru letoviska vybudován lunapark se spoustou atrakcí a zábavy. Většina nočních barů a diskoték je situována mimo letovisko na jeho okraji. Nedávno byl v centru Nei Pori postaven ortodoxní kostel.

V Nei Pori máte možnost si pronajmout auto nebo motorku a vyrazit za poznáním do okolních letovisek nebo historických zajímavostí v okolí. Středisko má navíc pravidelné autobusové spojení se Soluní, Katerini a Larisou. Během hlavní sezóny jezdí z Nei Pori do Platamonasu malý vláček. Za návštěvu stojí také vodní rezervace nacházející se v severní části delty řeky Pinios.

 

Kontextová reklama.

  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.

Řecko, palmy a osel (obrazem)

Řecko, palmy a osel (obrazem)

Přeji hezký den, tak už máte vybranou dovolenou na léto? Jestli pořád ještě ne, zvu vás obrazem do Řecka. Přesněji do letoviska Neo Pori. Tato lokalita je pro rodinou dovolenou jako stvořená. Konzervy nechte doma, jsou tam restaurace s českým menu a dáte si tam i dobré pivíčko! Pokud si prohlédnete fotky až dokonce, uvidíte osla a českou filmovou hvězdu!

celý článek

 

Olympská riviéra – ti bohové museli být šílení

Olympská riviéra – ti bohové museli být šílení

Turisty nejvyhledávanější místo ve středním Řecku s kilometry oblíbených písčitých pláží, průzračným Egejským mořem, bohatým společenským životem a populárními památkami – to je Olympská riviéra, území, vinoucí se 23 kilometrů po úpatí bájné hory Olympos, sídla řeckých bohů.

celý článek

 
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA