Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lassi - informace o letovisku

Na jihozápadě ostrova Kefalonie se rozkládá oblíbené letovisko Lassi, které je vlastně jakýmsi předměstím hlavního města Argostoli. Ubytování v Lassi je možné v některém z četných studií, apartmánů, penzionů a vilek obklopených krásnými zahradami. Jelikož patří Lassi díky svému umístění mezi velmi žádaná místa, je zde během hlavní letní sezóny poměrně problém sehnat volnou ubytovací kapacitu.

Letoviskem prochází jedna hlavní komunikace, která je lemována promenádou, po níž se dostanete až do Argostoli. Do hlavního města se však dostanete také pravidelnou autobusovou linkou. Na promenádě narazíte na četné restaurace, bary, kavárny a taverny s nepřebernou nabídkou nejrůznějších specialit. Lassi je tak dlouhé cca 3 kilometry, po obou stranách komunikace a na přilehlých svazích byly postaveny hotely a vilky.

K Lassi však patří také krásné pláže s jemným bílým pískem, které mají pozvolné svažování do moře a jsou tak vhodné pro rodiny s malými dětmi, ale také pro méně zdatné plavce. Tyto pláže jsou považovány za jedny z nejkrásnějších v celém Řecku. V malých zálivech místy narazíte na skalnaté pobřeží, které však může ukrývat malé soukromé plážičky, kde nebudete nikým rušeni. Bílé pláže zde skvěle kontrastují s azurově modrou vodou Jónského moře, které nabízí perfektní koupání a možnosti vodních sportů.

Lassi nabízí příjemné procházky a nezapomenutelné scenerie při západu slunce, což ocení zejména romantické duše. Z Lassi se můžete vydat na průzkum dalších zajímavých míst ostrova, zajeďte si třeba do letovisek Agia Efimia, Lepeda, Lixouri, Poros, Skala, Sami nebo Xi s nádhernou červenou pláží.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA