Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Fiskardo - informace o letovisku

Na samotném severu ostrova Kefalonie se rozkládá vesnička a přístav Fiskardo. Fiskardo je považováno za nejkrásnější vesnici nejen na tomto ostrově, ale v celém Řecku. Je však třeba říct, že právem. V roce 1953 Fiskardo totiž přežilo mohutné zemětřesení a tak se zde do dnešních dní dochovaly domky benátského typu pocházející z 18. století. Domky jsou soustředěny kolem přístavu a září nejrůznějšími pastelovými barvami.

Z tohoto důvodu se ale z původně poklidné vesničky stala lokalita plná turistů, kde se v hlavní sezóně (od dubna do října) nedá téměř hnout. Navíc jsou všechny ubytovací kapacity beznadějně plné. Pokud toužíte Fiskardo navštívit, doporučujeme přijet mimo sezónu. Rozhodně se však vyplatí se sem alespoň na chvíli podívat. V úzkých uličkách jsou schovány malé obchůdky se suvenýry a nejrůznějším zbožím. Útulné kavárny a restaurace lákají k posezení a ochutnávce místních specialit.

Fiskardo je také důležitým přístavem, který zajišťuje spojení se sousedním ostrovem Lefkada. V přístavu však můžete pozorovat také luxusní jachty, malé výletní lodě a rybářské bárky. Fiskardo je situováno v blízkosti Ithaky a obklopují ho cypřišové porosty. U vesničky se tyčí také maják.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2019 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Slevy FIRST MINUTE končí již 31.3.! Využijte poslední možnost a cestujte výhodně nejen do Řecka! Letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Pobyty na přistýlce zdarma. Široká nabídka: studia, apartmány, hotely 3* až 5*, all inclusive!
  • Řecko - letovisko SIVOTA - ideální klidná dovolená

    Překrásná příroda, fantastické pláže a čisté moře - to je letovisko SIVOTA na západním pobřeží Řecka. Ceny od 6 790 Kč za osobu včetně ubytování a dopravy autobusem a trajektem.
 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA