Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Agia Efimia - informace o letovisku

Malé městečko Agia Efimia se rozkládá na východním pobřeží ostrova, cca 10 km od města Sami a 31 km od hlavního města Argostoli. Město slouží jako důležitý rybářský přístav, ale občas zde kotví také výletní turistické lodě. Malý přístav je tak oblíbeným místem jachtařů, majitelů menších loděk i rybářů.

Své jméno získalo městečko po stejnojmenném bílém kostelíku, který byl vystavěn nedaleko přístavu. S tímto kostelíkem je spojena slavnost, která se každoročně koná 11. července. Během oslav jsou k vidění místní taneční a pěvecké soubory, městem prochází procesí.

Pobřeží v okolí Agia Efimia je poměrně skalnaté, mezi kameny však najdete i malé okouzlující plážičky tvořené bílými oblázky. Koupání je umožněno v průzračně čisté vodě, které je ideální také pro potápění a šnorchlování.  Na východ od městečka se nachází ještě celá řada pláží, které jsou však dostupné pouze člunem, proto nabízí potřebné soukromí. Motorové čluny je možné si pronajmout přímo v přístavu a nepotřebujete k jejich řízení ani licenci.

Turistům jsou v centru Agia Efimia k dispozici četné taverny, restaurace, bary i obchůdky a krámky s nejrůznějším zbožím. K dispozici jsou i bankomaty, pronájem člunů nebo potápěčské centrum, kde si můžete zaplatit kurz potápění. Výhodou Agia Efimia je fakt, že zde není přeplněno a nenarazíte zde na davy turistů či přeplněné taverny. Místo je proto ideální pro všechny, kdo hledají nerušenou dovolenou v malebném prostředí.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA