Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Trizonia

Trizonia - informace o letovisku

Trizonia je menší rybářská vesnička situovaná na malém ostrově ležícím asi kilometr od severní pevniny v zálivu Korinth. Z hlavního města Athén je to sem přibližně 250km a z Patrasu kolem 35 km. Hlavním lákadlem tohoto letoviska jsou jeho krásné pláže a průzračně čisté moře. V jeho čisté vodě vidíte dokonce i v místech s 20 metrovou hloubkou na mořské dno. Jsou zde tak ideální podmínky pro potápění a šnorchlování. Na plážích si můžete zdarma půjčit slunečník nebo lehátko a máte možnost zde provozovat celou řadu nejrůznějších vodních sportů či plážových her.

V centru letoviska je pro turisty připraveno několik taveren a restaurací, které lákají k posezení a vyzkoušení některého z tradičních a chutných řeckých pokrmů. Nakoupit si můžete v supermarketu nebo obchůdcích s nejrůznějším zbožím, hlavně suvenýry. Vystavěno zde bylo několik menších hotýlků a penzionů. Své sídlo zde má také známý jachtařský klub Lizzies. Ve zdejší zátoce byl vybudován malý bezpečný přístav, kde si každý den můžete přímo od rybáře zakoupit čerstvou, právě ulovenou rybu. Milovníci pěší turistiky se mohou z Trizonie vydat do nedalekého kopcovitého údolí nebo na dlouhé procházky po pobřeží.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Létáme na Řecké ostrovy: Kréta, Rhodos, Kos, Rhodos, Zakynthos, Korfu,... z Brna, Prahy a Ostravy. Z široké nabídky společně vybereme tu nejlepší dovolenou pro Vás. S námi cestujete již 29. sezónu!
  • Řecko - letovisko SIVOTA - ideální klidná dovolená

    Překrásná příroda, fantastické pláže a čisté moře - to je letovisko SIVOTA na západním pobřeží Řecka. Ceny od 6 790 Kč za osobu včetně ubytování a dopravy autobusem a trajektem.
 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA