Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Tolo

Tolo - informace o letovisku

Na východním pobřeží Peloponésu v kraji zvaném Argolida se rozkládá malé městečko Tolo, které patří k nejteplejším místům v Řecku. Tolo leží v Argolském zálivu a jeho břehy jsou omývány Sarónským mořem. Převládají zde písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, což ocení hlavně rodiny s malými dětmi a méně zdatní plavci. Voda je zde neobvykle čistá s azurově modrou barvou, koupání v Tolu je tak jedinečným zážitkem. Kromě hlavních městských pláží zde najdete ještě krásné divoké pláže, kde budete mít dostatek soukromí, a nikdo vás nebude rušit. Vyzkoušet můžete celou řadu vodních sportů nebo se věnovat plážovým hrám. Najdete zde také půjčovny šlapadel, padáků a jiných vodních radovánek Za malý poplatek je možné si vypůjčit lehátka i slunečníky.

Centrem městečka prochází široká hlavní třída, která je lemována obchody a obchůdky s nejrůznějším zbožím. K posezení lákají četné taverny, restaurace, kavárny, bary či cukrárny, ze kterých je nádherný výhled na celý záliv. Poslouchat zde můžete tradiční řeckou hudbu a ochutnávat místní speciality. Oblíbené jsou malé smažené rybičky, kalamář, chobotničky, ústřice a mnoho dalších plodů moře. V Tolu je spousta možností denní i noční zábavy, každý si zde najde vše potřebné pro strávení příjemné dovolené. Pro děti je zde navíc připraveno dětské hřiště a malý lunapark. V Tolu vyrostlo několik ubytovacích zařízení, nejde však o velké hotelové komplexy, ale o příjemné malebné apartmány a studia, které nenarušují vzhled letoviska.

Na své si zde přijdou i milovníci historie, jelikož Tolo leží v těsné blízkosti antických památek. Letovisko je ideální pro návštěvníky, kteří nechtějí celou dovolenou proležet jen na pláži, ale být i trochu aktivní. Tolo je ideálním výchozím místem pro pěší výlety a horskou turistiku do okolní krajiny plné skalních útvarů a bohaté zeleně. Milovníci romantiky by si neměli nechat ujít procházku po pláži při západu slunce. Využít můžete také nabídky lodních či autokarových fakultativních výletů do okolí. V přístavu pravidelně kotví rybářské lodě a každé ráno můžete pozorovat, jak se rybáři vracejí z rybolovu s čerstvými úlovky. Díky výborným klimatickým podmínkám je Tolo vhodným místem i pro pobyt astmatiků a alergiků. Asi 11 km odtud se nachází přístavní město Nauplia, pro které je charakteristický masový cestovní ruch. Pokud vám chybí rušnější noční a společenský život bude pro vás Nauplia tím pravým.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!

Za krásami Peloponésu aneb cesta do Tola

Za krásami Peloponésu aneb cesta do Tola

Kdo se rozhodne navštívit Řecko poprvé, doporučujeme jako bránu do řeckého světa, zvolit si Peloponés a nádherné letovisko TOLO. Tak jako řecká abeceda začíná od písmene Alfa, tak Tolo zaujímá první místo v návštěvnosti Peloponésu.

celý článek

 
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA