Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Tolo

Tolo - informace o letovisku

Na východním pobřeží Peloponésu v kraji zvaném Argolida se rozkládá malé městečko Tolo, které patří k nejteplejším místům v Řecku. Tolo leží v Argolském zálivu a jeho břehy jsou omývány Sarónským mořem. Převládají zde písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, což ocení hlavně rodiny s malými dětmi a méně zdatní plavci. Voda je zde neobvykle čistá s azurově modrou barvou, koupání v Tolu je tak jedinečným zážitkem. Kromě hlavních městských pláží zde najdete ještě krásné divoké pláže, kde budete mít dostatek soukromí, a nikdo vás nebude rušit. Vyzkoušet můžete celou řadu vodních sportů nebo se věnovat plážovým hrám. Najdete zde také půjčovny šlapadel, padáků a jiných vodních radovánek Za malý poplatek je možné si vypůjčit lehátka i slunečníky.

Centrem městečka prochází široká hlavní třída, která je lemována obchody a obchůdky s nejrůznějším zbožím. K posezení lákají četné taverny, restaurace, kavárny, bary či cukrárny, ze kterých je nádherný výhled na celý záliv. Poslouchat zde můžete tradiční řeckou hudbu a ochutnávat místní speciality. Oblíbené jsou malé smažené rybičky, kalamář, chobotničky, ústřice a mnoho dalších plodů moře. V Tolu je spousta možností denní i noční zábavy, každý si zde najde vše potřebné pro strávení příjemné dovolené. Pro děti je zde navíc připraveno dětské hřiště a malý lunapark. V Tolu vyrostlo několik ubytovacích zařízení, nejde však o velké hotelové komplexy, ale o příjemné malebné apartmány a studia, které nenarušují vzhled letoviska.

Na své si zde přijdou i milovníci historie, jelikož Tolo leží v těsné blízkosti antických památek. Letovisko je ideální pro návštěvníky, kteří nechtějí celou dovolenou proležet jen na pláži, ale být i trochu aktivní. Tolo je ideálním výchozím místem pro pěší výlety a horskou turistiku do okolní krajiny plné skalních útvarů a bohaté zeleně. Milovníci romantiky by si neměli nechat ujít procházku po pláži při západu slunce. Využít můžete také nabídky lodních či autokarových fakultativních výletů do okolí. V přístavu pravidelně kotví rybářské lodě a každé ráno můžete pozorovat, jak se rybáři vracejí z rybolovu s čerstvými úlovky. Díky výborným klimatickým podmínkám je Tolo vhodným místem i pro pobyt astmatiků a alergiků. Asi 11 km odtud se nachází přístavní město Nauplia, pro které je charakteristický masový cestovní ruch. Pokud vám chybí rušnější noční a společenský život bude pro vás Nauplia tím pravým.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2019 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Slevy LAST MINUTE! Využijte jedinečnou nabídku přistýlek již od 2.990 Kč! Ceny pro dospělého od 6.990 Kč! Cestujte výhodně nejen do Řecka! Letecky z Brna a Prahy, pobyty na 7, 10 i 11 nocí. Široká nabídka: studia, apartmány, hotely 3* až 5*, all inclusive!
  • Řecko - letovisko SIVOTA - ideální klidná dovolená

    Překrásná příroda, fantastické pláže a čisté moře - to je letovisko SIVOTA na západním pobřeží Řecka. Ceny od 6 790 Kč za osobu včetně ubytování a dopravy autobusem a trajektem.

Za krásami Peloponésu aneb cesta do Tola

Za krásami Peloponésu aneb cesta do Tola

Kdo se rozhodne navštívit Řecko poprvé, doporučujeme jako bránu do řeckého světa, zvolit si Peloponés a nádherné letovisko TOLO. Tak jako řecká abeceda začíná od písmene Alfa, tak Tolo zaujímá první místo v návštěvnosti Peloponésu.

celý článek

 
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA