Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Methoni

Methoni - informace o letovisku

Na jihozápadním pobřeží Peloponésu se rozkládá letovisko Methoni, jemuž dominuje malý skalnatý výběžek, na němž se nachází původní benátské opevnění se zachovalými hradbami. Městečko je zasazeno do svěží zelené krajiny, která vybízí k pěším výletům. I během hlavní sezóny zde panuje poklidná a typicky řecká atmosféra.

Pláže v Methoni jsou prostorné a dlouhé, lákají k relaxaci všechny, kdo chtějí strávit pohodovou dovolenou u moře. Jelikož jsou většinou poloprázdné, najdete si zde svůj kousek soukromí, kde nebudete nikým rušeni. Vyzkoušet zde můžete celou řadu vodních sportů, jako je například windsurfing, paragliding, jízda na vodním skútru, vodních lyžích nebo gumovém banánu. Za malý poplatek je možné si půjčit lehátka a slunečníky. Přímo na zdejší písečné pláži vyrůstají olivovníky, které poskytují příjemný stín. Na pláži bylo navíc vybudováno velké dětské hřiště plné prolézaček a houpaček.

Městečko Methoni je poměrně malinké a vlastně nemá ani žádné hlavní centrum. Podél pláže je rozeseto několik taveren, restaurací, barů a kaváren, kde můžete posedět u skleničky dobrého vína nebo ochutnat některou z řeckých specialit. Nachází se zde i pár obchůdků s nejrůznějším zbožím, převážně tedy se suvenýry.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA