Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Niforeika

Niforeika - informace o letovisku

Na severozápadě Peloponésu se na konci Patraského zálivu rozkládá překrásné letovisko Niforeika, které je omýváno Jónským mořem. Městečko je situováno asi 30 km od Patrasu a jeho poloha je ideální jak k odpočinku, tak i k výletům za antickou historií poloostrova. Dodnes zde panuje pohodová a klidná řecká atmosféra, kterou již většina řeckých letovisek bohužel ztratila. Místní obyvatelé jsou velice pohostinní a přátelští.

Samotné letovisko Niforeika tvoří mnoho ubytovací zařízení nacházejících se mezi vesničkou Nikoreika a městečkem Kato Achaia.  Vše je zasazeno do bujné subtropické vegetace a žádný z bungalovů či hotelů není vzdálen od moře více jak 100 metrů. Niforeika se pyšní hlavně dostatkem prostoru a to jak ve smyslu ubytování, tak i na plážích. Každý si zde najde dostatek soukromí a místa pro své pohodlí.

Pokud si půjčíte auto nebo motorku, můžete se vydat za poznáním dalších zajímavých míst této oblasti, jako jsou například Delfy, Olympie, Epidaurus, Mykény, Korinth nebo Athény. Po Peloponésu se můžete přepravovat také místními autobusy nebo za pomoci cestovních kanceláří, které podnikají nejrůznější poznávací výlety do turisticky nejvyhledávanějších míst.

Pokud milujete rušný noční a společenský život, nebo večerní promenády po obchodech a barech, raději se Niforeice vyhněte. Je určena spíše romantickým duším, které si užijí klidné procházky po pobřeží, a stačí jim jen několik málo místních taveren. Můžete si zde užívat výhledu na překrásné panorama moře a skalní masívy na druhé straně Patraského zálivu.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • Řecko - letovisko SIVOTA - ideální klidná dovolená

    Překrásná příroda, fantastické pláže a čisté moře - to je letovisko SIVOTA na západním pobřeží Řecka. Ceny od 6 790 Kč za osobu včetně ubytování a dopravy autobusem a trajektem.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Létáme na Řecké ostrovy: Kréta, Rhodos, Kos, Rhodos, Zakynthos, Korfu,... z Brna, Prahy a Ostravy. Z široké nabídky společně vybereme tu nejlepší dovolenou pro Vás. S námi cestujete již 29. sezónu!

Niforeika - klidná oáza na Peloponésu

Niforeika - klidná oáza na Peloponésu

Jedním z nejklidnějších řeckých letovisek je Niforeika. Jestliže k životu nepotřebujete rušná nábřeží, spoustu obchodů, nočních podniků, barů a diskoték, zdá se být Niforeika tím pravým místem pro strávení dovolené. Je to vlastně malá vesnice, ležící na severozápadě poloostrova Peloponés, konkrétně mezi Kalamaki a Kato Achala a asi 29 kilometrů od Patry.

celý článek

 
 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA