Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Niforeika

Niforeika - informace o letovisku

Na severozápadě Peloponésu se na konci Patraského zálivu rozkládá překrásné letovisko Niforeika, které je omýváno Jónským mořem. Městečko je situováno asi 30 km od Patrasu a jeho poloha je ideální jak k odpočinku, tak i k výletům za antickou historií poloostrova. Dodnes zde panuje pohodová a klidná řecká atmosféra, kterou již většina řeckých letovisek bohužel ztratila. Místní obyvatelé jsou velice pohostinní a přátelští.

Samotné letovisko Niforeika tvoří mnoho ubytovací zařízení nacházejících se mezi vesničkou Nikoreika a městečkem Kato Achaia.  Vše je zasazeno do bujné subtropické vegetace a žádný z bungalovů či hotelů není vzdálen od moře více jak 100 metrů. Niforeika se pyšní hlavně dostatkem prostoru a to jak ve smyslu ubytování, tak i na plážích. Každý si zde najde dostatek soukromí a místa pro své pohodlí.

Pokud si půjčíte auto nebo motorku, můžete se vydat za poznáním dalších zajímavých míst této oblasti, jako jsou například Delfy, Olympie, Epidaurus, Mykény, Korinth nebo Athény. Po Peloponésu se můžete přepravovat také místními autobusy nebo za pomoci cestovních kanceláří, které podnikají nejrůznější poznávací výlety do turisticky nejvyhledávanějších míst.

Pokud milujete rušný noční a společenský život, nebo večerní promenády po obchodech a barech, raději se Niforeice vyhněte. Je určena spíše romantickým duším, které si užijí klidné procházky po pobřeží, a stačí jim jen několik málo místních taveren. Můžete si zde užívat výhledu na překrásné panorama moře a skalní masívy na druhé straně Patraského zálivu.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!

Niforeika - klidná oáza na Peloponésu

Niforeika - klidná oáza na Peloponésu

Jedním z nejklidnějších řeckých letovisek je Niforeika. Jestliže k životu nepotřebujete rušná nábřeží, spoustu obchodů, nočních podniků, barů a diskoték, zdá se být Niforeika tím pravým místem pro strávení dovolené. Je to vlastně malá vesnice, ležící na severozápadě poloostrova Peloponés, konkrétně mezi Kalamaki a Kato Achala a asi 29 kilometrů od Patry.

celý článek

 
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA