Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Molyvos

Molyvos - informace o letovisku

Na severním pobřeží ostrova Lesbos se rozkládá malebné městečko a letovisko Molyvos, které vás na první pohled upoutá svým impozantním byzantským hradem ze 14. století tyčícím se na kopci. Z hradu je nádherný výhled na přístav, Egejské moře a v letních měsících bývá dějištěm činoherního festivalu. Vesnička si dodnes zachovala svůj středověký ráz a stala se jakýmsi průkopníkem cestovního ruchu na ostrově. Středověk je zde patrný také v architektuře místních kamenných domků s červenou střechou, které byly pro svou jedinečnost zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO. Domečky jsou natěsnány na sobě a tvoří tak úzké klikaté uličky, kde dnes najdeme spoustu obchůdků se suvenýry.

Pod vesničkou se nachází přístav, kde kotví rybářské i výletní lodě a který je obklopen malými tavernami, restauracemi, kavárnami i cukrárnami. Pro turisty je přitažlivá samozřejmě zdejší oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře, což ocení zejména rodiny s dětmi a neplavci. Vyzkoušet zde můžete širokou nabídku vodních sportů, jako je například paragliding, windsurfing, jízda na vodních lyžích, skútrech nebo gumovém banánu. Kromě historie a kvalitního koupání nabízí Molyvos svým návštěvníkům vše, co potřebují ke strávení příjemné a ničím nerušené dovolené.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA