Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Anaxos

Anaxos - informace o letovisku

Na severním pobřeží ostrova Lesbos se nachází poměrně hojně navštěvované letovisko Anaxos. Kdysi zde stála jen malá rybářská vesnička, která se s rozvojem cestovního ruchu na ostrově proměnila ve vzkvétající turistické letovisko poskytující návštěvníkům kompletní zázemí. V centru letoviska narazíte na množství taveren, restaurací, supermarketů i obchůdků se suvenýry.

Velkým lákadlem celé oblasti jsou několikakilometrové dlouhé pláže, které umožňují relaxaci s dostatkem soukromí a nebývají nikdy přeplněné. Navíc mají pozvolný vstup do moře, což ocení hlavně rodiny s malými dětmi a méně zdatní plavci. Koupání je umožněno v azurově modrém a nádherně čistém moři. Na plážích najdete i úseky, které jsou zastíněny stromy a poskytují tak příjemný stín. Máte možnost vyzkoušet celou řadu vodních sportů nebo se věnovat plážovým hrám.

Pokud raději trávíte dovolenou aktivně, vydejte se na výlet do sousedního městečka Petra, nebo do 9 km vzdáleného města Molyvos. Tam se nachází staré, typicky řecké kamenné domky, které byly pro svou jedinečnost zapsány na seznamu chráněných památek UNESCO. Anaxos má pravidelné autobusové spojení s hlavním městem i dalšími významnými letovisky na ostrově. Od letiště je Anaxos vzdálen asi 70 km.

 

Kontextová reklama.

  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA