Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Samos Town

Samos Town - informace o letovisku

Samos Town, hlavní město ostrova Samos se rozkládá na jeho severovýchodním pobřeží v krásném širokém zálivu, který slouží jako hlavní přístav pro celý Samos. Ve městě dnes žije kolem 10 tisíc stálých obyvatel, kteří se živí převážně zemědělstvím a cestovním ruchem. Samos Town je dnes také největším obchodním centrem východní části ostrova. Hlavní město je tvořeno starým městem nazývaným Vathy a novou částí Samos Town, kde je soustředěn veškerý městský ruch. Ve starém městě najdeme řadu historických památek a dýchne na vás pravá řecká atmosféra.

Hlavní městská pláž je oblázková, trochu stranou se pak rozkládá ještě několik menších romantických pláží, které poskytují dostatek soukromí. Pokud si pronajmete auto nebo motorku, můžete se vydat dále za město a navštívit i odlehlejší pláže. Všude máte možnost vyzkoušet si vodní sporty nebo zahrát plážové hry. Je zde také možnost občerstvení v plážových tavernách. Milovníky historie jistě potěší návštěva Archeologického muzea. Celá tato oblast se až do konce 19. století jmenovala Yialos a byla zcela neobydlená. Později se zde začaly zakládat osady, ze kterých jsou dnes městečka uchovávající stejně jako Samos Town mnoho klasicistních budov. Stojí zde také jedno z nejlepších nábřeží Egejského moře.

 

Kontextová reklama.

  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA