Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ireon

Ireon - informace o letovisku

Na jižním pobřeží ostrova Samos se asi 12 km od města Pythagorionu nachází malé a klidné letovisko Ireon, které bylo kdysi jen rybářským přístavem. Hlavním lákadlem této lokality je deset kilometrů dlouhá pláž Potokaki Beach, na jejímž konci se nachází. Návštěvníci si tak mají možnost užít báječného koupání v křišťálově čistém moři a vyzkoušet řadu vodních sportů a plážových her. Pláž má pozvolné svažování do moře, proto je vhodná pro rodiny s dětmi a méně zdatné plavce. V Iraionu můžete navštívit vyhlášené a vynikající rybí restaurace, taverny a bary.

Letovisko přitahuje také milovníky historie, jelikož je nejdůležitějším archeologickým místem celého ostrova a říká se, že právě zde se narodila bohyně Hera. K vidění jsou zde ruiny jejího chrámu, který byl ve své době největším chrámem v celém Řecku. Kromě jeho rozměrů byla jedinečná také jeho struktura. Vznik se datuje do období 538 – 522 př. n. l. Chrám podpíralo 155 různě tvarovaných pilířů jónského stylu.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA