Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Massouri - informace o letovisku

Na západním pobřeží ostrova Kalymnos se rozkládá poměrně živé letovisko Massouri uložené mezi zelenými svahy porostlými hustými piniemi. Massouri sousedí s městečkem Myrties a společně tvoří jedno dlouhé letovisko plné barů, restaurací, taveren i obchůdků se suvenýry.  Venkovní posezení s výhledem na moře láká objednat si skleničku ouza, metaxy nebo šálek silné řecké kávy. Poklidná romantická letoviska Massouri a Myrties jsou určena těm, kteří dávají přednost klidnější dovolené.

Hlavním lákadlem je široká písčitá pláž doplněná drobnými oblázky, která patří mezi nejkrásnější na ostrově. Můžete zde vyzkoušet některý ze široké nabídky vodních sportů nebo se věnovat plážovým hrám. Koupání je umožněno v azurově modré vodě Egejského moře. Milovníci romantiky si mohou vychutnávat procházky po pláži při východu či západu slunce.  Nad pláží byly vystavěny domky s panoramatickým výhledem na nedaleký ostrov Telendos, jež byl ještě před několika stoletími součástí ostrova Kalymnos. Oddělil se až po ohromném zemětřesení a tak se mezi ním a pevninou vytvořil úzký mořský průliv. Říká se, že Massouri je jakousi vstupní branou na ostrov Telendos a Leros, kam se dostanete pravidelně jezdícím vodním taxi z městečka Myrties.

Pokud máte raději aktivněji strávenou dovolenou, vydejte se na pěší výlet do městečka Myrties, nebo k Jeskyni sedmi panen. Své jméno jeskyně dostala podle legendy na památku 7 dívek, které se zde schovaly před piráty, ale ztratily se v jejím bezedném kanálu. Oblast je díky bohatému podmořskému životu také často vyhledávaná potápěči a každoročně se zde dokonce koná festival v potápění. Sportovně založení návštěvníci jistě ocení i nedaleké skalnaté masívy, kde se nachází spousta kvalitních horolezeckých cest.

 

Kontextová reklama.

  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA